№ | Назва гуртка | Керівник | Дні та час занять | Кабінет |
Художньо-естетичний напрям ВОКАЛ | ||||
1. | Хор «Абсолют» | Бабич Христина Валеріївна | Пн. 13:35 – 14:20 Сб. 13:30 – 14:15 | 109 / а/з |
2. | Ансамбль «Домісолька» | Сб. 12:30 – 13:15 | 109 / а/з | |
Художньо-естетичний напрям ХОРЕОГРАФІЯ | ||||
3. | «Мрія» | Литвин Христина Юріївна | Пн. 15:20 – 16:55 Пт. 14:00 – 16:00 | 114 114 |
4. | «Мальва» | Ср. 17:00 – 18:00 | 114 | |
Науково-технічний напрям ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНИЙ | ||||
5. | «Веселі пальчик» (паперопластика) | Кравцова Юлія Вікторівна | Ср. 14:00 – 14:45 | 112 |
6. | «Сонечко» (паперопластика) | Ср. 13:00 – 13:45 | 113 | |
ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ | ||||
7. | «Над кільцем» (баскетбол) | Коломийцев Ігор Борисович | Чт. 15:10 – 15:55 | спортивний майданчик / с/з |
ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ | ||||
8. | Загін «Зірниця» | Коломийцев Ігор Борисович | Сб. 13:00 – 14:30 | спортивний майданчик / с/з |
9. | «Шляхами батьків» | Давиденко Вікторія Миколаївна | Ср. 15:30 – 16:15 Пт. 14:30 – 15:15 | 110 110 |
Соціально-реабілітаційний напрямок ДЮП | ||||
10. | «Юний пожежний» | Хоріна Олександра Володимирівна | Чт. 14:15 – 15:00 | 315 |
Соціально-реабілітаційний напрямок ЮІР | ||||
11. | «Світлофор» | Стрелкіна Ольга Вікторівна | Чт. 14:15 – 15:00 | 314 |
Гуманітарний напрямок ПРЕДМЕТНІ ГУРТКИ | ||||
12. | «Школа спілкування» | Шаличева Марина Михайлівна | Ср. 16:55 – 17:40 | 213 |
13. | «Інфознайка» | Недериця Катерина Олексіївна | Вт. 13:35 – 14:20 | 205 |
14. | «Натхнення» | Винокурова Наталія Вячеславівна | Пт. 14:00 – 14:45 | 109 |
Гуманітарний напрямок ПЛЕКАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ | ||||
15. | «Калинова мова» | Якимінська Людмила Вікторівна | Ср. 13:35 – 14:20 | 111 |
16. | «Криничка» | Данько Валентина Іванівна | Пт. 08:00 – 8:45 | 112 |
№ | Назва гуртка | Керівник | Дні та час занять | Кабінет |
Художньо-естетичний напрям ВОКАЛ | ||||
1. | Хор «Абсолют» | Бабич Христина Валеріївна | Пн. 13:35 – 14:20 Сб. 13:30 – 14:15 | 109 / а/з |
2. | Ансамбль «Домісолька» | Бабич Христина Валеріївна | Сб. 12:30 – 13:15 | 109 |
Художньо-естетичний напрям ХОРЕОГРАФІЯ | ||||
3. | «Сузір’я» | Шаркова Ірина Сергіївна | Пн. 18:00 – 18:45 Ср. 18:00 – 18:45 | 114 114 |
4. | «Екстрім» | Майорова Анастасія Олександрівна | Пн. 17:00 – 18:45 Ср. 17:00 – 18:45 | 114 114 |
Науково-технічний напрям ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНИЙ | ||||
5. | «Веселі пальчик» (паперопластика) | Кравцова Юлія Вікторівна | Пт. 14:00 – 14:45 | 112 |
6. | «Сонечко» (паперопластика) | Кравцова Юлія Вікторівна | Пт. 13:00 – 13:45 | 113 |
ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ | ||||
7. | «Над кільцем» (баскетбол) | Коломийцев Ігор Борисович | Чт. 15:10 – 15:55 | спортивний майданчик / с/з |
ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ | ||||
8. | Загін «Зірниця» | Коломийцев Ігор Борисович | Пн. 14:30 – 16:05 | спортивний майданчик / с/з |
9. | «Шляхами батьків» | Давиденко Вікторія Миколаївна | Ср. 14:30 – 15:15 Пт. 14:30 – 15:15 | 112 112 |
Соціально-реабілітаційний напрямок ДЮП | ||||
10. | «Юний пожежний» | Хоріна Олександра Володимирівна | Чт. 14:15 – 15:00 | 315 |
Соціально-реабілітаційний напрямок ЮІР | ||||
11. | «Світлофор» | Стрелкіна Ольга Вікторівна | Чт. 14:15 – 15:00 | 314 |
Гуманітарний напрямок ПРЕДМЕТНІ ГУРТКИ | ||||
12. | «Школа спілкування» | Шаличева Марина Михайлівна | Пн. 17:00 – 17:45 | 213 |
13. | «Інфознайка» | Недериця Катерина Олексіївна | Пн. 8:00 – 8:45 | 205 |
14. | «Натхнення» | Винокурова Наталія Вячеславівна | Пт. 14:00 – 14:45 | 109 |
Гуманітарний напрямок ПЛЕКАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ | ||||
15. | «Калинова мова» | Якимінська Людмила Вікторівна | Ср. 13:35 – 14:20 | 111 |
16. | «Криничка» | Данько Валентина Іванівна | Пт. 8:00 – 8:45 | 112 |
Итоги конкурса "Звезды над Луганском -2016"
Всероссийский читательский конкурс «Читаем Альберта Лиханова»
Усі НовиниКвітень 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |