Дата | Название мероприятия | Время проведения | Место проведения | Участники |
Занятия ВУД (кружков, секций и т.д.) | по расписанию | |||
26.10 | «В мире кино» | 10.30-12.30 | Посещение кинотеатра «Русь» | 1-4 классы |
27.10 | Повторение правил ДД «Внимание , перекресток!» | 10.00-12.00 | экскурсия по улицам города | 1-2 классы |
«Моя колыбель, мой Луганск» | 09.00 | Обзорная экскурсия по городу | 3-4 классы | |
28.10 | Экскурсия в библиотеку «Мир книг» | 10.00-12.00 | Библиотека «Горького» | 1А, 1Б, 1В, 2А |
Бумажная пластика. «Осенний букет» | 10.00-11.00 | к. 111, 215, 213 | 3-4 классы | |
29.10 | «Мой город» | 10.00-12.00 | Экскурсия к памятникам города | 1А, 1Б, 1В, 2А |
Индивидуальная работа с учащимися | 10.00-11.00 | к. 111, 215, 213 | 3-4 классы | |
30.10 | Индивидуальная работа с учащимися | 10.00-11.00 | к. 201, 211, 214 | 1-2 классы |
Наблюдение за птицами «Птицы готовятся к зиме» | 10.00-11.00 | Парк «Молодая Гвардия» | 3-4 классы |
Дата | Название мероприятия | Время проведения | Место проведения | Участники |
Занятия ВУД (кружков, секций и т.д.) | по расписанию | |||
26.10 | Операция «Уют»: уборка классного кабинета, закрепленного участка | 10.00-11.30 | Кабинеты, школьные участки | 5-11 классы |
27.10 | «В мире звезд» | 11.00-12.30 | университет им. Т.Г.Шевченко, посещение обсерватории | 6-7 класс |
Работа по оформлению класного уголка и фотоальбома | 10.00-11.00 | 5А, 5Б классы | ||
«Есть такая профессия» | 10.00-11.30 | Посещение музея пожарных | 9А класс | |
Индивидуальная работа с учащимися | 10.00-12.00 | К.307 | 11 класс | |
«Осенний Луганск» | 11.00-12.30 | прогулка по осеннему городу | 10 класс | |
28.10 | «В мире кино» | 10.30-12.30 | Посещение кинотеатра «Русь» | 5-8 классы |
Работа с активом класса (подведение итогов за октябрь, составление плана работы на ноябрь) | 10.00-11.00 | к. 204 | 9-11 класс | |
29.10 | Посещение выставки | 11.00-12.00 | Художественный музей | 5-6 классы |
Работа с активом класса (подведение итогов за октябрь, составление плана работы на ноябрь) | 10.00-12.00 | кабинеты школы | 7-8 класс | |
Индивидуальное общение с обучающимися социальных категорий | 10.00-11.00 | кабинеты школы | 9-10 классы | |
«Луганск литературный» | 11.00-12.00 | Музей Титова | 11 класс | |
30.10 | «Быстрее, быстрее, быстрее» | 10.00-13.00 | Посещение роллдрома | 5-7 классы |
Пешеходная экскурсия «Осенний Луганск» | г. Луганск | 8-9 классы | ||
«В мире кино» | 10.30-12.30 | Посещение кинотеатра «Русь» | 10-11 классы | |
31.10 | Час общения с родителями | 10.00-12.00 | кабинеты школы | 5-11 классы |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Учасники |
1. | Робота гуртків (за розкладом) | 10:00 – 12:00 | кабінети | гуртківці |
1. | Мова доріг нашого міста | 10:00 – 12:00 | Знайомство з дорожніми знаками, правила поведінки на дорозі з практичним заняттям з участю працівника ДАЇ | 1-А, Б, В |
2. | Свято зустрічі птахів «Дорога до рідного гнізда» | 10:00 | а/з | 2-А, 2-Б |
3. | «Моя колиска-мій Луганськ» | 10:00-12:00 | Краєзнавчий музей | 3-А, Б, В |
4. | Знайомство з православієм | Православні храми міста, ознайомлення з азами православної віри | 4-А, Б, В | |
1. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 211,213, 214 | 1-А, Б, В |
2. | «Моя колиска-мій Луганськ» | 09:00 | Обзорна екскурсія по місту, музей історії Луганська | 2-А, 2-Б |
3. | Знайомство із скульптурою | 10:00- 12:00 | Парк педагогічного університету | 3-А, Б, В |
4. | Свято 1 квітня: «Юморина» | 10:00 – 11:00 | а/з | 4-А, Б, В |
1. | «Відкриваємо скриньку добрих справ» | 10:00 – 11:00 | Кабінет 211 | 1-А, Б, В |
2. | Спортивні змагання | 09:00 | Сквер «Молода гвардія» | 2-А, 2-Б |
3. | Попередження дитячого травматизму «Увага! Діти на дорозі» | 10:00-12:00 | Екскурсія дорогами міста | 3-А, Б, В |
4. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 201,212, 215 | 4-А, Б, В |
1. | «Природа в загадках, прислів’ях, приказках та віршах » | 10:00-11:00 | Кабінет 211 | 1-А, Б, В |
2. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 212, 215 | 2-А, 2-Б |
3. | Підготовка до Дня науки | За індивідуальним графіком | Кабінет 214 | 3-А, Б, В |
4. | «Щаслива підкова Луганська» | 10:00 – 12:00 | Кінноспортивна школа | 4-А, Б, В |
1. | Екскурсія до весняного парку «Милуйся красою рідної природи» | 10:00 – 11:30 | Сквер «Молода гвардія» | 1-А, Б, В |
2. | Конкурс малюнків «Дорогою добра» | 10:00 | Кабінет 212 | 2-А, 2-Б |
3. | «Врятуй річку» | 10:00-12:00 | Екологічна екскурсія до річки Лугань | 3-А, Б, В |
4. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 201,211, 215 | 4-А, Б, В |
1. | Гра з правил дорожнього руху «Я тебе, вулиця, не боюся» | 10:00 – 11:30 | Кабінет 211 | 1-А, Б, В |
2. | Ігрові розваги | 11:00 | ТРЦ «Пластилин» | 2-А, 2-Б |
3. | «І знову гра!» | 10:00-12:00 | Розважальний центр «Мандарин» | 3-А, Б, В |
4. | Відвідування виставки писанки «Україна – від краю до краю» | 11:00 – 12:00 | Обласний художній музей | 4-А, Б, В |
1. | «Культура поведінки: ідемо до театру (музею, кінотеатру, цирку, на виставку тощо) | 10:00 – 11:00 | Кабінет 211 | 1-А, Б, В |
2. | Луганський цирк | 12:00 | цирк | 2-А, 2-Б |
3. | Пам’ятники видатних людей | 10:00-13:00 | Прогулянка містом | 3-А, Б, В |
4. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 201, 212, 215 | 4-А,Б, В |
1. | Гра з учнями «Подорож у країну ввічливості» | 10:00 – 11:00 | Кабінет 211 | 1-А, Б, В |
2. | Збір читачів «З книгою по дорозі знань» | 10:00 | Шкільна бібліотека | 2-А, 2-Б |
3. | Православний Луганськ | 11:00-13:00 | Художня галерея | 3-А, Б, В |
4. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 10:00 – 12:00 | Ковзанка «Пінгвін» | 4-А,Б, В |
1. | «Та земля мила, де мати народила» | 10:00 – 11:00 | Кабінет 211 | 1-А, Б, В |
2. | Прогулянка в сквер «Молода гвардія» | 11:00 | Сквер «Молода гвардія» | 2-А, 2-Б |
3. | «Привіт, Читайко!» | 10:00-12:00 | Бібліотека ім. Горького | 3-А, Б, В |
4. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 201, 212, 215 | 4-А,Б, В |
1. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 211, 213 | 1-А, Б, В |
2. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінет 212 | 2-А, 2-Б |
3. | «Казка про весну» | 10:00-12:00 | Родинне милування природою (складання казок) | 3-А, Б, В |
4. | Донецьк – велике місто Донбасу | 07:00 – 18:00 | Обзорна екскурсія по Донецку, екскурсія по "Донбас-Арене", парк кованих фігур, цифровий планетарій, дельфінарій "Немо" | 4-А,Б, В |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Учасники |
31.03.2014 – 12.04.2014 | ||||
1. | Робота гуртків (за розкладом) | 10:00 – 12:00 | кабінети | гуртківці |
2. | Участь у міському етапі обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» | Квітень 2014р. | 5- 11 класи | |
Понеділок 31 березня 2014 | ||||
1. | Операція «Затишок»: Ø прибирання класного кабінету, Ø закріпленої ділянки | 10.00 - 11.30 | Кабінети, шкільна ділянка | 5-А, 5-Б |
6-А, 6-Б | ||||
7-А, 7-Б | ||||
8-А, 8-Б | ||||
9-А, 9-Б | ||||
10-А | ||||
11-А, 11-Б | ||||
2. | Участь у міському конкурсі читців «Весняні усмішки» в рамках конкурсу «Зірки над Луганськом» | 13.00 | Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв, відділення культури (кв. Пролетаріата Донбаса, 9) | Туршуков Г. (5-Б) |
Вівторок 01 квітня 2014 | ||||
1. | Відвідування Зоологічного музею Луганського національного університету | 10:00 – 12:30 | ЛНУ ім. Т.Шевченко | 5-А, 5-Б |
2. | Робота по оформленню класного куточка та фотоальбому | 10:00 | Кабінети 309,310 | 6-А, 6-Б |
3. | «І знову – ГРА!» (відвідування боулінгу) | 11:00 – 13:00 | Боулінг в к/т «Україна» | 7-А, 7-Б |
4. | Робота з активом класу | 10:00 | Кабінети 207,313 | 8-А, 8-Б |
5. | Тематична екскурсія «Т.Г. Шевченко та його сучасники-художники» (на базі постійно діючій експозиції); | 11:00 – 12:00 | Обласний художній музей | 9-А, 9-Б |
6. | Репетиція КВК | 11.00 – 13.00 | а/з | 10-А |
7. | Виставка нових находжень сучасного українського мистецтва | 11:00 – 12:00 | Галерея мистецтв (вул. Т.Г. Шевченка, 4) | 11-А, 11-Б |
Середа 02 квітня 2014 | ||||
1. | Екологічна мандрівка в природу рідного краю | 10:00-12:00 | м. Луганськ | 5-А, 5-Б |
2. | Відвідування виставки у художньому музеї | 10:00-12:00 | Художній музей м. Луганськ | 6-А, 6-Б |
3. | Луганськ літературний | 11:00 – 12:00 | Музей історії Луганська, Матусовський М.Л., Тітов В.А., Даль В.І. | 7-А, 7-Б |
4. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11.00 – 13.00 | Каток «Пінгвін» | 8-А, 8-Б |
5. | Робота з активом класу | 10:00 | Кабінети 307, 308 | 9-А, 9-Б |
6. | Відвідування кінотеатру «Україна» | 12.00 | к/т «Україна» | 10-А |
7. | Засідання творчої групи з підготовки до випускного вечора | 12:00 – 14:00 | Кабінет 312 | 11-А, 11-Б |
8. | Обласний фестиваль команд ЮІД | Український драматичний театр | Гурток «ЮІД» | |
Четвер 03 квітня 2014 | ||||
1. | Робота з активом класу | 10.00 | Кабінети 314,205 | 5-А, 5-Б |
2. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11.00 – 13.00 | Ковзанка «Пінгвін» | 6-А, 6-Б |
3. | Відвідування кінотеатру «Україна» | 12.00 | к/т «Україна» | 7-А, 7-Б |
4. | «Усім смертям назло…» | 10:00 – 12:00 | Музей-квартира В.А. Тітова | 8-А, 8-Б |
5. | «Нам би крила…» | Унікальний музей авіатехніки під відкритим небом | 9-А, 9-Б | |
6. | Репетиція КВК | 11.00 – 13.00 | а/з | 10-А |
7. | Релігійні общини нашого міста | 10:00 – 13:00 | Знайомство з різними конфесіями релігійного направлення у нашому місті | 11-А, 11-Б |
П'ятниця 04 квітня 2014 | ||||
1. | Робота по оформленню класного куточка та фотоальбому | 10:00 | Кабінети 314,205 | 5-А, 5-Б |
2. | «Щаслива підкова Луганська»: дізнатися про різні породи коней, побачити елементи виїздки та джигітовки, прогулянка верхи | 10:00-13:00 | Кінноспортивна школа | 6-А, 6-Б |
3. | Робота з обдарованою дитиною: підготовка до конкурсів, до Дня науки | 10:00 – 12:00 | Кабінети | 7-А, 7-Б |
8-А, 8-Б | ||||
9-А, 9-Б | ||||
4. | Робота з активом класу | 11.00 – 12.30 | Кабінет 311 | 10-А |
5. | Робота з обдарованою дитиною: підготовка до конкурсів, до Дня науки | 10:00 – 12:00 | Кабінети 312, 133 | 11-А, 11-Б |
6. | Міський конкурс «Олімпійське лелеченя» | Команда 5-6 класів | ||
7. | Участь у інтерактивному занятті у рамках проекту навчання лідерів учнівського самоврядування «Сім законів успішної людини» | Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста Луганська | ||
Субота 05 квітня 2014 | ||||
1. | Відвідування кінноспортивного клубу | 11.00 – 14.00 | Кінноспортивний клуб | 5-А, 5-Б |
2. | День самопідготовки | 10:00-12:00 | Кабінети 309, 310, бібліотека | 6-А, 6-Б |
3. | «Щаслива підкова Луганська»: дізнатися про різні породи коней, побачити елементи виїздки та джигітовки, прогулянка верхи | 10:00-13:00 | Кінноспортивна школа | 7-А, 7-Б |
4. | Козачий театр в пгт. Мілове | 09:00 – 17:00 | Екскурсія в смт Мілове, Луганський обласний козацькій театр "Лугарі», катання на кінях і маленький зоопарк | 8-А, 8-Б |
5. | День самопідготовки | 10:00-14:00 | Кабінети 307,308 бібліотека | 9-А, 9-Б |
6. | Відвідування боулінгу | 11.00 – 13.00 | ТРК «Космос» | 10-А |
7. | День самопідготовки | 10:00-14:00 | Кабінети 312, 113 бібліотека | 11-А, 11-Б |
Понеділок 07 квітня 2014 | ||||
1. | Відвідування HARD ZONE | 5-А, 5-Б | ||
2. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки | 10:00 – 12:00 | Кабінети 309, 310 | 6-А, 6-Б |
3. | Екологічна стежина: подорожуємо лісом | 10:00 – 15:00 | Краєзнавчий музей міста, пішохідна прогулянка у лісі (Красний Яр) | 7-А, 7-Б |
4. | Екскурсійна програма з профорієнтації учнів | 10:00 – 12:00 | Музей МВС | 8-А, 8-Б |
5. | Екскурсійна програма з профорієнтації учнів | 10:00 – 13:00 | Музей національного аграрного університету | 9-А, 9-Б |
6. | Луганськ літературний | 9:00 – 14:00 | Музей історії Луганська, Матусовський М.Л., Тітов В.А., Даль В.І. | 10-А |
7. | Екскурсійна програма з профорієнтації учнів | 10:00 – 12:00 | Музей педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко | 11-А, 11-Б |
Вівторок 08 квітня 2014 | ||||
1. | Індивідуальне спілкування з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінети 314,205 | 5-А, 5-Б |
2. | Оглядова екскурсія: «Архітектура нашого міста» | 10:00- 13:00 | Архітектурні пам’ятки Луганську | 6-А, 6-Б |
3. | Виставки писанки «Україна – від краю до краю» (із фондів музею) | 10:00 – 12:00 | Обласний художній музей | 7-А, 7-Б |
8-А, 8-Б | ||||
4. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11.00 – 13.00 | Ковзанка «Пінгвін» | 9-А, 9-Б |
5. | Репетиція КВК | 11.00 – 13.00 | а/з | 10-А |
6. | Робота з творчою групою з підготовки випускного вечора | 12:00 – 14:00 | Кабінети, с/з | 11-А, 11-Б |
Середа 09 квітня 2014 | ||||
1. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки | 10:00 – 12:00 | Кабінети 314,205 | 5-А, 5-Б |
2. | Перегляд фільму 3D | 12:00 | Кінотеатр «Україна» | 6-А, 6-Б |
3. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки | 10:00 – 12:00 | Кабінети 204, 110 | 7-А, 7-Б |
4. | Культпохід до кінотеатру «Україна» | 12:00 | Кінотеатр «Україна» | 8-А, 8-Б |
5. | Екологічна стежина: подорожуємо лісом | 10:00 – 15:00 | Краєзнавчий музей міста, пішохідна прогулянка у лісі (Красний Яр) | 9-А, 9-Б |
6. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11.00 – 13.00 | Ковзанка «Пінгвін» | 10-А |
7. | Робота з творчою групою з підготовки випускного вечора | 12:00 – 14:00 | Кабінети, с/з | 11-А, 11-Б |
Четвер 10 квітня 2014 | ||||
1. | Культпохід до кінотеатру «Україна» | 5-А, 5-Б | ||
2. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки | 10:00 – 12:00 | Кабінети 309, 310 | 6-А, 6-Б |
3. | Розпізнавання рослин за особливостями будови вегетативних органів | 10:00 – 11:30 | Кабінет 206 | 7-А, 7-Б |
4. | Екскурсія на страусину ферму | 08:00 – 16:00 | (м. Красний лиман) | 8-А, 8-Б |
5. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11.00 – 13.00 | Ковзанка «Пінгвін» | 9-А, 9-Б |
6. | Репетиція КВК | 11.00 – 13.00 | а/з | 10-А |
7. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 12.00 – 14.00 | Ковзанка «Пінгвін» | 11-А, 11-Б |
8. | Участь у чемпіонаті з ораторського мистецтва | 11.00 | Луганська обласна бібліотека для юнацтва | Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста Луганська |
П'ятниця 11 квітня 2014 | ||||
1. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11.00 – 13.00 | Ковзанка «Пінгвін» | 5-А, 5-Б |
2. | «Його ім’я і наше місто» | 11:00- 13:00 | Музей історії Луганська | 6-А, 6-Б |
3. | Майстер – клас з писанкарства | 09:00 – 10:00 | Обласний художній музей | 7-А, 7-Б |
10:30 – 11:30 | 8-А, 8-Б | |||
4. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінети 307, 308 | 9-А, 9-Б |
5. | Година спілкування з учнями класу | 11.00 – 12.00 | Кабінет 311 | 10-А |
6. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 – 12:00 | Кабінети 312, 113 | 11-А, 11-Б |
Субота 12 квітня 2014 – батьківський день |
І любов’ю до Тараса усі озвіться…
Дата | Місце, час | Захід | |
03.03 | 14:00 бібліотека юнацтва |
| Міський конкурс читців творів Т. Шевченка |
Протягом місяця | шкільна бібліотека |
| Бібліотечна виставка «Шевченкова весна» |
Протягом місяця | Каб. | Інформаційні хвилинки "Незабутній Шевченко" | |
11.03 | 11:30 12:30 | Радіогазета «Його благословила доля славою святою» | |
11.03 -20.03 | Хол, ІІ поверх | Конкурс «Тобі уславлений співець, сплітаємо цей вінок»: - номінація «Відеоролік»; - номінація «Стіннівка» | |
11.03 -20.03 | Школа-гімназія № 42 | Участь у міському конкурсі «Іду з дитинства до Тараса»: - номінація «Художнє слово» (конкурс читців); - номінація «Авторська поезія та проза» - номінація «Образотворче мистецтво» - номінація «Літературний турнір» | |
13.03 | а/з, 13:35 |
| Літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса» |
19.03 | а/з, 13:30 | Літературно-музична композиція «Тихо над річкою» (український театр) | |
20.03 | а/з, 10:45 | Усний журнал для 1-2 класів «Шевченко в моєму серці» | |
а/з, | Літературно-музична композиція для 3-4 класів «Мій Шевченко» | ||
11.03 -20.03 | І поверх |
| Виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка "Ми тебе не забули, Тарасе!" |
13.03 | Каб. | Єдина виховна година «Ми – нащадки великого Кобзаря» | |
27.03 | а/з, протягом дня | Конкурс виразного читання «Якби ти нас, Тарасе, чув…» | |
28.03 | Каб. | «Що? Де? Коли?» «Я відкриваю Шевченка» |
№ з/п | Назва заходу | Дата та час проведення | Відповідальний |
1. | Проведення тематичних уроків: - «Війна в творчості М.Матусовського», - «Війна в житті та творчості В.А.Титова», - «уроки мужності», присвячені Дню визволення м. Луганська від фашистських загарбників | Протягом місяця | Класні керівники 1-11 класів |
2. | Організація зустрічей учнів з ветеранами Великої Вітчизняної війни. | Протягом місяця | Класні керівники 1-11 класів |
3. | Оформлення стенду, присвяченому героїчному минулому ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнам-інтернаціоналістам на тему «Ніхто не забутий та ніщо не забуто» | До 14.02. | П-о Винокурова Н.В., Хасія Міранда |
4. | Участь у міській воєнно-спортивній грі «Будь готовий до захисту Батьківщини» в рамках патріотичного циклу «Ігри патріотів. Курсанти» | Згідно розкладу | Коломийцев І.Б. |
5. | Організація екскурсій до пам’ятних місць бойової слави Луганщини. | Протягом року | Класні керівники 1-11 класів |
6. | Конкурс патріотичної пісні «На славу Вітчизни!» (8-11класи) | 20.02 | ЗВР Селютіна О.В. П-о Винокурова Н.В. Класні керівники 8-11 класів |
7. | Оформлення бібліотечної виставки, присвяченому героїчному минулому ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнам-інтернаціоналістам на тему «Ніхто не забутий та ніщо не забуто» | До 10.02 | Завідуюча бібліотекою Маслова В.В. |
8. | Конкурс малюнків «Є така професія захищати Вітчизну» (1-5 класи) | 17-22.02 | Учитель ОТМ Краснова Н.М., П-о Винокурова Н.В. Учнівське самоврядування |
9. | Спортивні змагання | Протягом місяця | Учителя фізичного виховання Коломийцев І.Б., Коношевич О.О. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні |
30.12.2014 – 10.01.2014 | |||||
1. | Робота гуртків (за розкладом) | 10:00 – 12:00 | кабінети | гуртківці | Керівники гуртків |
Понеділок 30 грудня 2013 р. | |||||
1. | Новорічне свято | 11:00 – 12:00 | Академія культури та мистецтва | 1-А, 1-Б, 1-В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. | ||||
2. | Новорічне свято | 11:00 – 12:00 | Академія культури та мистецтва | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4-А, 4-Б, 4-В | Шамхалян І.О., Бондар О.М., Полтавська Є.Г. | ||||
Вівторок 31 грудня 2013 р. | |||||
1. | Зимові розваги на свіжому повітрі | 10:00 – 11:00 | Спортивний майданчик | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
11:00 – 12:00 | Сквер «Молода гвардія» | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. | ||
11:00 – 12:00 | Сквер «Героїв ВВв» | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. | ||
11:00 – 12:00 | Парк біля бібліотеки М.Горького | 4-А, 4-Б, 4-В | Шамхалян І.О., Бондар О.М., Полтавська Є.Г. | ||
Четвер 02 січня 2014 р. | |||||
1. | Новорічні ігри | 12:00 – 13:00 | ТРЦ «Пластилин» | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
13:00 – 14:00 | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. | |||
2. | Солодкий Новий рік | 14:00 | Р-н «Калхети» | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
3. | Відвідування кінотеатру «Україна» | 12:00 | к/т «Україна» | 4-А, 4-Б, 4-В | Шамхалян І.О., Бондар О.М., Полтавська Є.Г. |
П’ятниця 03 січня 2014 р. | |||||
1. | Виготовлення подарунків до різдвяних свят «Різдво іде» | 11:00 – 12:30 | Кабінети 211, 213, 214 | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | «Зимові фантазії» Виготовлення поробок | 10:00 – 11:30 | Кабінети 212, 215 | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Відвідування бібліотеки Горького | 11:00 | Бібліотека ім. М.Горького | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Традиції святкування Нового року (Розважальний центр «Пластилин») | 12:00 – 13:30 | ТРЦ «Пластилин» | 4-А, 4-Б, 4-В | Шамхалян І.О., Бондар О.М., Полтавська Є.Г. |
Понеділок 06 січня 2014 р. | |||||
1. | «Новогодние чудеса» | 12:00 | Луганський цирк | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. | ||||
2. | Екскурсія до краєзнавчого музею «Балет» | 10:00 – 11:00 | Краєзнавчий музей | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
3. | «Зимові фантазії» (виготовлення поробок) | 11:00 – 12:30 | Кабінет 215 | 4-А | Шамхалян І.О. |
4. | Свято Різдва біля міської ялинки | 12:00 – 13:00 | Театральна площа | 4-Б, 4-В | Бондар О.М., Полтавська Є.Г. |
Середа 08 січня 2014 р. | |||||
1. | Бібліотечний час «Дорогами казок» | 11:00 – 12:00 | Шкільна бібліотека | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Збір читачів «З книгою по дорозі знань» | 11:00 – 12:00 | Кабінет 212 | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Заняття з олімпійським резервом з математики, української мови, російської мови, природознавства | 10:00 – 12:00 | Кабінети 211, 213, 214 | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Конкурс дитячого малюнка «Зимонька-зима» | 11:00 – 12:30 | Кабінет 215 | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Відвідування РЦ «Пінгвін» | 11:00 – 13:00 | РЦ «Пінгвін» | 4-Б, 4-В | Бондар О.М., Полтавська Є.Г. |
Четвер 09 січня 2014 р. | |||||
1. | Конкурс на кращого читця «Зимонька – снігуронька» | 11:00 – 12:00 | Актова зала | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Вікторина «Зимуючі птахи” | 11:00 – 12:00 | Кабінет 212 | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | «Книжкова лікарня» | 10:00 – 11:30 | Кабінети 211, 213, 214 | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Підготовка до КВК | 11:00 – 12:30 | Кабінет 215 | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Підготовка до олімпіад | 10:00 – 11:30 | Кабінет 201 | 4-Б, 4-В | Бондар О.М., Полтавська Є.Г. |
П’ятниця 10 січня 2014 р. | |||||
1. | Екскурсія в парк | 11:00 – 12:00 | Сквер «Молода гвардія» | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Екскурсія в парк | 11:00 – 12:00 | Сквер Героїв ВВв | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Зимові розваги на шкільному майданчику | 11:00 – 12:00 | Спортивний майданчик | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Підготовка до КВК | 11:00 – 12:30 | Кабінет 215 | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Прогулянка до зимового парку | 11:00 – 12:30 | Парк біля бібліотеки М.Горького | 4-Б, 4-В | Бондар О.М., Полтавська Є.Г. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні | |||
30.12.2014 – 11.01.2014 | ||||||||
1. | Робота гуртків (за розкладом) | 10:00 – 12:00 | кабінети | гуртківці | Керівники гуртків | |||
Понеділок 30.12.2013 р. | ||||||||
1. | Операція «Затишок» | 10:00 – 11:30 | Кабінети 205, 314 | Департаменти праці 5-А, 5-Б | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Святкування Нового року на ковзанці «Пінгвін» | 12:00-14:00 | РЦ «Пінгвін» | 6-А, 6-Б | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. | |||
3. | Операція «Затишок» | 10:00 – 11:30 | Кабінети 204, 110 | Департаменти праці 7-А, 7-Б | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | |||
Кабінети 207, 313 | Департаменти праці 8-А, 8-Б | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | ||||||
Кабінети 307, 308 | Дівчата 9-А, 9-Б | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. | ||||||
Кабінет 311 | Департамент праці 10-А | Афанасьєва М.К. | ||||||
Кабінети 312,113 | Департаменти праці 11-А, 11-Б | Бакуліна Є.Г., Мухіна О.В. | ||||||
Вівторок 31.12.2013 р. | ||||||||
1. | Відвідування центральної Новорічної ялинки | 11:00 – 12:00 | Театральна площа | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. | |||||||
2. | Новорічний боулінг | 11:00-12:30 | к/т «Україна» | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | |||
3. | Відвідування Новорічної ялинки | 11:00 – 12:00 | Театральна площа | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
4. | Екскурсія «Зимовий Луганськ». Відвідування кафе | 10:00 | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. | ||||
5. | Новорічний боулінг | 11:00 – 12:30 | р/к «Космос» | 10-А клас | Афанасьєва М.К. | |||
11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||||||
Четвер 02 січня 2014 р. | ||||||||
1. | Конкурс «Традиції святкування Нового року» | 12:00 – 13:30 | Кабінет 314 | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Святкування Нового року в кафе | 14:00 | Кафе «Бон-Бон» | 6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. | |||
3. | Святкування Нового року в кафе | 15:00 | «Дружба» | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | |||
4. | Традиції святкування Нового року (Розважальний центр «Пластилин») | 12:00 - 13:30 | РЦ «Пластилин» | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
5. | Робота з учбовим сектором (підведення підсумків за 1 семестр) | Департаменти освіти 9-А, 9-Б класів | Чебаненко Т.П. Григоренко В.С. | |||||
6. | Новий рік на ковзанах | 14:00 – 16:00 | Ковзанка «Пінгвін» | 10-А клас | Афанасьєва М.К. | |||
11-А,11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||||||
П'ятниця 03 січня 2014 | ||||||||
1. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 11:00 -13:00 | Ковзанка «Пінгвін» | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Новорічна вікторина | 12:00 -13:00 | Кабінет 310 | 6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. | |||
3. | Робота з обдарованою дитиною | 12:00 -13:00 | Кабінет 110 | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | |||
4. | Відвідування ковзанки «Пігвін» | 13:00 – 15:00 | «Пінгвін» | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
5. | Гуляння біля новорічної ялинки Луганська | 12:00 – 13:00 | Театральна площа | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко В.С., Григоренко В.С. | |||
6. | Репетиція КВК | 11:00 -13:00 | Актова зала | 10-А клас | Афанасьєва М.К. | |||
7. | Відвідування новорічного боулінгу у розважальному центрі «Космос» | 13:00 | Розважальний центр «Космос» | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||
Субота 04 січня 2014 | ||||||||
1. | Відвідування Новорічної вистави у цирку «Новогодние чудеса» | 12:00 | Луганський цирк | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
6-А, 6-Б класи | Шкарупа Н.О. | |||||||
2. | Пішохідна екскурсія «Зимовий Луганськ» | 11:00 | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | ||||
3. | Відвідування кінотеатру «Україна» | 12:00 | к/т «Україна» | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
4. | Відвідування HARD ZONE | 12:00 | к/т «Україна» | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко В.С., Григоренко В.С. | |||
5. | Репетиція КВК | 11:00 -13:00 | Актова зала | 10-А клас | Афанасьєва М.К. | |||
6. | «Домашня вистава» | 14:00 | Камерний зал «Мьюзик холу» | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||
Понеділок 06 січня 2014 | ||||||||
1. | Новорічна вікторина | 11:00 | Кабінет 205 | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Традиції святкування Різдва (кафе «Красная площадь») | 11:00 | кафе | 6-А, 6-Б класи | Шкарупа Н.О. | |||
3. | Традиції святкування Різдва (Зустріч біля Різдвяної ялинки) | 12:00 -13:00 | Театральна площа | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | |||
8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||||||
4. | Культпохід до кінотеатру «Україна» | 12:00 | к/т «Україна» | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. | |||
5. | Відвідування новорічного боулінгу у розважальному центрі «Космос» | 13:00 | Розважальний центр «Космос» | 10-А клас | Афанасьєва М.К. | |||
11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||||||
Середа 08 січня 2014 | ||||||||
1. | Традиції святкування Різдва (Зустріч біля Різдвяної ялинки) | 12:00 – 13:00 | Театральна площа | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Відвідування кінотеатру «Україна» | 12:00 | к/т «Україна» | 6-А, 6-Б класи | Шкарупа Н.О. | |||
3. | Відвідування HARD ZONE | 12:00 | к/т «Україна» | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | |||
4. | «Когда часы 12 бьют…» (Новорічне караоке) | 12:00 – 13:00 | караоке «Мафія» | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
5. | Робота з учнями, схильними до девіантної поведінки. | 11:00 – 12:00 | Кабінети 307, 308 | За окремим списком | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. | |||
6. | Різдвяні гуляння | 13:00 | 10-А клас | Афанасьєва М.К. | ||||
7. | Година спілкування у юнацькій бібліотеці | 12:00 -13:00 | Юнацька бібліотека | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||
Четвер 09 січня 2014 р. | ||||||||
1. | «Природа у взимку» прогулянка зимовим містом | 12:00 | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | ||||
2. | Відвідування ковзанки «Атріум» | 12:00 – 14:00 | «Атріум» | 6-А, 6-Б класи | Шкарупа Н.О. | |||
13:00 – 15:00 | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. | ||||||
3. | Робота з активом класу | 11:00 – 12:30 | 207, 313 | Активи 8-А, 8-Б класів | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
4. | Відвідування ковзанки «Пінгвін» | 12:00 – 14:00 | Каток «Пінгвін» | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. | |||
10-А клас | Афанасьєва М.К. | |||||||
5. | Засідання активу класу | 11:00 – 12:30 | Кабінет №113,312 | Активи класів 11-А, 11-Б | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | |||
П'ятниця 10 січня 2014 р. | ||||||||
1. | Робота з активом класу | 11:00 – 12:30 | Кабінет 314, 205 | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Відвідування Київської виставки екзотичних риб (к/т «Україна») | 12:00 | к/т «Україна» | 6-А, 6-Б класи | Шкарупа Н.О. | |||
7-А, 7-Б класи | ||||||||
3. | Робота з обдарованою дитиною | 11:00 – 12:00 | Кабінети 207, 313 | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | |||
4. | Відвідування новорічного боулінгу у розважальному центрі «Космос» | 13:00 | Розважальний центр «Космос» | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. | |||
5. | Екскурсія «Зимовий Луганськ». Відвідування кафе | 14:00 | 10-А клас | Майорова А.О., Шаркова І.С. | ||||
Відвідування ЛДПУ ім.Т.Шевченка, ДСУУ ім.В.Даля | 11:00 | Університети м. Луганська | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. | ||||
Субота 11 січня 2014 р. | ||||||||
1. | Відвідування HARD ZONE | 12:00 | к/т «Україна» | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. | |||
2. | Батьківський день | 6-А, 6-Б класи | Батьки учнів | |||||
7-А, 7-Б класи | ||||||||
3. | Прогулянка зимовим містом | 11:00 – 12:30 | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. | ||||
4. | Батьківський день | 9-А, 9-Б класи | Батьки учнів | |||||
10-А клас | ||||||||
5. | Індивідуальне спілкування з учнями соціальних груп | За домовленістю | Відвідування на дому | Окремий список | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні | |
1. | м. Донецьк: Донбас-Арена, Парк Кованих фігур, Планетарій | 7:00 – 19:00 | Донецьк | 6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. |
Понеділок 14.10 – П’ятниця 18.10 – гуртки працюють за розкладом
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні |
1. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 | класні кімнати | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Екскурсія у бібліотеку ім. М. Горького | 10:00 | Бібліотека ім. Горького | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Екскурсія до музею історії та культури міста | 10:00 | музей | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів | 10:00 | класна кімната | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Бібліотечний час | 10:00 | шкільна бібліотека | 4-Б | Бондар О.М. |
6. | Екскурсія до музею гончарства | 8:00-16:00 | С. Пархоменко | 4-В | Полтавська Є.Г. |
7. | Засідання активу класу | 10:00 | класні кімнати | Активи 5-А, 5-Б класів | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. |
8. | Робота по оформленню класного куточка | 10:00 | класні кімнати | Активи 6-А, 6-Б класів | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. |
9. | Засідання активу класу | 10:00 | класні кімнати | Активи 7-А, 7-Б класів | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. |
10 | Екскурсія до Новопсковського краєзнавчого музею. Дикі печери Новопскова, джерело Солонка. | 7:00 – 19:00 | Новопсков | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. |
11. | Операція «Затишок» | 10:00 -12:00 | класні кімнати | Дівчата 9-А, 9-Б класів | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. |
12. | Екскурсія до краєзнавчого музею: екологічний напрям | 10:00 – 11:00 | музей | 10-А | Афанасьєва М.К. |
13. | Майстер-клас з хореографії | 11:00 – 13:00 | 114 каб. | 11-А, 11-Б | Майорова А.О., Шаркова І.С. |
14. | Екологічний тренінг для учнівського самоврядування | 10:30 | Актова зала | Члени шкільного активу | Винокурова Н.В. Одобеску В.А. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні |
1. | Екскурсія до осіннього парку «Милуйся красою рідної природи» | 10:00 | сквер «Молода гвардія» | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Творча майстерня | 10:00 | Класні кімнати | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Екскурсія до осіннього парку. Час милування «До нас у гості завітала красуня-осінь» | 10:00 | сквер «Героїв ВВв» | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Екскурсія до осіннього парку «Осінь-чарівниця» | 10:00 | парк біля о/б ім. М. Горького | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів | 10:00 | класна кімната | 4-Б | Бондар О.М. |
6. | Бібліотечний час | 10:00 | шкільна бібліотека | 4-В | Полтавська Є.Г. |
7. | Оформлення класного куточка | 10:00 – 12:00 | Класні кімнати | Депараменти ЗМІ та праці 5-А, 5-Б класів | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. |
8. | Майстер-клас з фігурного катання | 10:00-11:00 | Каток «Пінгвін» | 6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. |
9. | м. Донецьк: Донбас-Арена, Парк Кованих фігур, ботанічний сад | 7:00 – 19:00 | Донецьк | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. |
10. | Засідання активу класу | 10:00 – 11:30 | Класні кімнати | Активи 8-А, 8-Б класів | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. |
11. | Робота з учбовим сектором (підведення підсумків за вересень- жовтень) | 10:00 – 11:30 | Класні кімнати | Активи 9-А, 9-Б класів | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. |
12. | Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» | 11:00-12:30 | Класна кімната | 10-А клас | Афанасьєва М.К. |
13. | Відвідування розважального центру «Пінгвін» | 12:00 | Розважальний центр «Пінгвін» | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні |
1. | Гра з учнями з правил дорожнього руху «Я тебе, вулиця, не боюся » | 10:00 | класні кімнати | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Паперова пластика. «Осінній букет» | 10:00 | класні кімнати | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Конкурс малюнків «Золота осінь» | 10:00 | класні кімнати | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Бібліотечний час | 10:00 | шкільна бібліотека | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Екскурсія до осіннього парку «Осінь-чарівниця» | 10:00 | парк біля о/б ім. М. Горького | 4-Б | Бондар О.М. |
6. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів | 10:00 | класна кімната | 4-В | Полтавська Є.Г. |
7. | Година спілкування "Правила за якими працює група" | 11:30 | класні кімнати | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. |
8. | Відвідування виставки метеликів | 11:00 | виставка | 6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. |
9. | Робота з обдарованими учнями – олімпійський резерв | 10:30 | класні кімнати | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. |
10. | Індивідуальне спілкування з учнями соціальних категорій | 10:30 | класні кімнати | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. |
11. | Прогулянка по осінньому парку | 11:00 | парк біля о/б ім.Горького | 9-А клас | Чебаненко Т.П. |
12. | Культпохід до кінотеатру | 12:00 | к/т «Мир» | 9-Б класи | Григоренко В.С. |
13. | Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» | 11:00-12:30 | Класна кімната | 10-А клас | Афанасьєва М.К. |
14. | «Разом у боулінг» | 12:00 | боулінг | 11-А,11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні |
1. | Гра з учнями «Подорож у країну чемних» | 10:00 | класні кімнати | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Збір читачів «З книгою по дорозі знань» | 10:00 | класні кімнати | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | «Уроки світлофорика» | 10:00 | класні кімнати | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Конкурс малюнків, оформлення гербарію «Дари осені» | 10:00 | класна кімната | 4-А | Шамхалян І.О. |
5 | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів | 10:00 | класна кімната | 4-Б | Бондар О.М. |
6. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів | 10:00 | класна кімната | 4-В | Полтавська Є.Г. |
7. | Година спілкування на природі «Людина – частина природи» | 10:30 | Сквер «Героїв ВВв» | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. |
8. | Оглядова екскурсія Архітектура нашого міста | 11:00 | вулиці Ленінського р-ну | 6-А, 6-Б класи | Покотило Т.П., Шкарупа Н.О. |
9. | Екологічний маршрут міста «Осінні краєвиди» | 10:30 | Парки міста | 7-А, 7-Б класи | Бородіна А.М., Рибальченко Т.В. |
10. | Індивідуальне спілкування з учнями соціальних категорій | 11:00 | Класні кімнати | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. |
11. | Робота з обдарованими учнями – олімпійський резерв | 10:30 | Класні кімнати | 9-Б клас | Григоренко В.С. |
12. | Робота з учнями, схильними до девіантної поведінки | 10:30 | Класні кімнати | 9-А клас | Чебаненко В.С. |
13. | Групові бесіди з учнями «Про культуру поведінки» | 11:00 | Класна кімната | 10-А клас | Афанасьєва М.К. |
14. | Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» | 11:00-12:30 | Класні кімнати | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. |
№ з/п | Назва заходу | Час проведення | Місце проведення | Хто приймає участь | Відповідальні |
1. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 | класна кімната | 1-А,Б, В | Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В. |
2. | Екскурсія в парк | 10:00 | Сквер «Героїв ВВв» | 2-А, 2-Б | Сопільник С.В., Буга Н.Я. |
3. | Індивідуальна робота з учнями | 10:00 | класна кімната | 3-А, 3-Б, 3-В | Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л. |
4. | Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів | 10:00 | класна кімната | 4-А | Шамхалян І.О. |
5. | Конкурс малюнків, оформлення гербарію «Дари осені» | 10:00 | класна кімната | 4-Б | Бондар О.М. |
6. | Екскурсія до осіннього парку «Природа восени» | 10:00 | Сквер «Героїв ВВв» | 4-В | Полтавська Є.Г. |
7. | Індивідуальне спілкування з учнями соціальних груп | 10:30 | класні кімнати | 5-А, 5-Б класи | Стрелкіна О.В., Хоріна О.В. |
8. | День самопідготовки | Протягом дня | 6-А, 6-Б класи | Батьки учнів | |
9. | День самопідготовки | Протягом дня | 7-А, 7-Б класи | Батьки учнів | |
10. | Година спілкування «Адаптація учнів у новому колективі» | 10:30 | Класні кімнати | 8-А, 8-Б класи | Харламова Л.М., Рибянцева Н.М. |
11. | Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» | 10:00 – 11:30 | Класні кімнати | 9-А, 9-Б класи | Чебаненко Т.П., Григоренко ВС. |
12. | Майстер-клас з хореографії | 11:00 – 13:00 | 114 каб. | 10-А клас | Майорова А.О., Шаркова І.С. |
13. | Година спілкування з природою «Осінь така мила, осінь така славна… » | 11:00 | парк біля о/б ім. Горького | 11-А, 11-Б класи | Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В. |
Итоги конкурса "Звезды над Луганском -2016"
Всероссийский читательский конкурс «Читаем Альберта Лиханова»
Усі НовиниКвітень 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
MichaelwaH
2017-02-07 09:07:55Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал! Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU...