• Ви знаходитесь тут:

  • Главна
  • Воспитательная работа

План воспитательной работы
на осенние каникулы
2015-2016 учебный год

Специализированная школа I ступени

Дата

Название

мероприятия

Время проведения

Место проведения

Участники

Занятия ВУД (кружков, секций и т.д.)

по расписанию

26.10

«В мире кино»

10.30-12.30

Посещение кинотеатра «Русь»

1-4 классы

27.10

Повторение правил ДД «Внимание , перекресток!»

10.00-12.00

экскурсия по улицам города

1-2 классы

«Моя колыбель, мой Луганск»

09.00

Обзорная экскурсия по городу

3-4 классы

28.10

Экскурсия в библиотеку

«Мир книг»

10.00-12.00

Библиотека «Горького»

1А, 1Б, 1В, 2А

Бумажная пластика. «Осенний букет»

10.00-11.00

к. 111, 215, 213

3-4 классы

29.10

«Мой город»

10.00-12.00

Экскурсия к памятникам города

1А, 1Б, 1В, 2А

Индивидуальная работа с учащимися

10.00-11.00

к. 111, 215, 213

3-4 классы

30.10

Индивидуальная работа с учащимися

10.00-11.00

к. 201, 211, 214

1-2 классы

Наблюдение за птицами «Птицы готовятся к зиме»

10.00-11.00

Парк «Молодая Гвардия»

3-4 классы


Гимназия

Дата

Название

мероприятия

Время проведения

Место проведения

Участники

Занятия ВУД (кружков, секций и т.д.)

по расписанию

26.10

Операция «Уют»: уборка классного кабинета, закрепленного участка

10.00-11.30

Кабинеты, школьные участки

5-11 классы

27.10

«В мире звезд»

11.00-12.30

университет им. Т.Г.Шевченко, посещение обсерватории

6-7 класс

Работа по оформлению класного уголка и фотоальбома

10.00-11.00

5А, 5Б классы

«Есть такая профессия»

10.00-11.30

Посещение музея пожарных

9А класс

Индивидуальная работа с учащимися

10.00-12.00

К.307

11 класс

«Осенний Луганск»

11.00-12.30

прогулка по осеннему городу

10 класс

28.10

«В мире кино»

10.30-12.30

Посещение кинотеатра «Русь»

5-8 классы

Работа с активом класса (подведение итогов за октябрь, составление плана работы на ноябрь)

10.00-11.00

к. 204

9-11 класс

29.10

Посещение выставки

11.00-12.00

Художественный музей

5-6 классы

Работа с активом класса (подведение итогов за октябрь, составление плана работы на ноябрь)

10.00-12.00

кабинеты школы

7-8 класс

Индивидуальное общение с обучающимися социальных категорий

10.00-11.00

кабинеты школы

9-10 классы

«Луганск литературный»

11.00-12.00

Музей Титова

11 класс

30.10

«Быстрее, быстрее, быстрее»

10.00-13.00

Посещение роллдрома

5-7 классы

Пешеходная экскурсия «Осенний Луганск»

г. Луганск

8-9 классы

«В мире кино»

10.30-12.30

Посещение кинотеатра «Русь»

10-11 классы

31.10

Час общения с родителями

10.00-12.00

кабинеты школы

5-11 классы

/Files/images/vospitatelnaya_rabota/p-0001_124211.jpg

План виховної роботи під час весняних канікул 2013-2014 н.р.

Спеціалізована школа І ступеня

№ з/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Учасники

1.

Робота гуртків (за розкладом)

10:00 – 12:00

кабінети

гуртківці

1.

Мова доріг нашого міста

10:00 – 12:00

Знайомство з дорожніми знаками, правила поведінки на дорозі з практичним заняттям з участю працівника ДАЇ

1-А, Б, В

2.

Свято зустрічі птахів «Дорога до рідного гнізда»

10:00

а/з

2-А, 2-Б

3.

«Моя колиска-мій Луганськ»

10:00-12:00

Краєзнавчий музей

3-А, Б, В

4.

Знайомство з православієм

Православні храми міста, ознайомлення з азами православної віри

4-А, Б, В

1.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 211,213, 214

1-А, Б, В

2.

«Моя колиска-мій Луганськ»

09:00

Обзорна екскурсія по місту, музей історії Луганська

2-А, 2-Б

3.

Знайомство із скульптурою

10:00-

12:00

Парк педагогічного університету

3-А, Б, В

4.

Свято 1 квітня: «Юморина»

10:00 – 11:00

а/з

4-А, Б, В

1.

«Відкриваємо скриньку добрих справ»

10:00 – 11:00

Кабінет 211

1-А, Б, В

2.

Спортивні змагання

09:00

Сквер «Молода гвардія»

2-А, 2-Б

3.

Попередження дитячого травматизму «Увага! Діти на дорозі»

10:00-12:00

Екскурсія дорогами міста

3-А, Б, В

4.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 201,212, 215

4-А, Б, В

1.

«Природа в загадках, прислів’ях, приказках та віршах »

10:00-11:00

Кабінет 211

1-А, Б, В

2.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 212, 215

2-А, 2-Б

3.

Підготовка до Дня науки

За індивідуальним графіком

Кабінет 214

3-А, Б, В

4.

«Щаслива підкова Луганська»

10:00 – 12:00

Кінноспортивна школа

4-А, Б, В

1.

Екскурсія до весняного парку «Милуйся красою рідної природи»

10:00 – 11:30

Сквер «Молода гвардія»

1-А, Б, В

2.

Конкурс малюнків «Дорогою добра»

10:00

Кабінет 212

2-А, 2-Б

3.

«Врятуй річку»

10:00-12:00

Екологічна екскурсія до річки Лугань

3-А, Б, В

4.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 201,211, 215

4-А, Б, В

1.

Гра з правил дорожнього руху «Я тебе, вулиця, не боюся»

10:00 – 11:30

Кабінет 211

1-А, Б, В

2.

Ігрові розваги

11:00

ТРЦ «Пластилин»

2-А, 2-Б

3.

«І знову гра!»

10:00-12:00

Розважальний центр «Мандарин»

3-А, Б, В

4.

Відвідування виставки писанки «Україна – від краю до краю»

11:00 – 12:00

Обласний художній музей

4-А, Б, В

1.

«Культура поведінки: ідемо до театру (музею, кінотеатру, цирку, на виставку тощо)

10:00 – 11:00

Кабінет 211

1-А, Б, В

2.

Луганський цирк

12:00

цирк

2-А, 2-Б

3.

Пам’ятники видатних людей

10:00-13:00

Прогулянка містом

3-А, Б, В

4.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 201, 212, 215

4-А,Б, В

1.

Гра з учнями «Подорож у країну ввічливості»

10:00 – 11:00

Кабінет 211

1-А, Б, В

2.

Збір читачів

«З книгою по дорозі знань»

10:00

Шкільна бібліотека

2-А, 2-Б

3.

Православний Луганськ

11:00-13:00

Художня галерея

3-А, Б, В

4.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

10:00 – 12:00

Ковзанка «Пінгвін»

4-А,Б, В

1.

«Та земля мила, де мати народила»

10:00 – 11:00

Кабінет 211

1-А, Б, В

2.

Прогулянка в сквер «Молода гвардія»

11:00

Сквер «Молода гвардія»

2-А, 2-Б

3.

«Привіт, Читайко!»

10:00-12:00

Бібліотека

ім. Горького

3-А, Б, В

4.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 201, 212, 215

4-А,Б, В

1.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 211, 213

1-А, Б, В

2.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінет 212

2-А, 2-Б

3.

«Казка про весну»

10:00-12:00

Родинне милування природою (складання казок)

3-А, Б, В

4.

Донецьк – велике місто Донбасу

07:00 – 18:00

Обзорна екскурсія по Донецку, екскурсія по "Донбас-Арене",

парк кованих фігур,

цифровий планетарій,

дельфінарій "Немо"

4-А,Б, В

/Files/images/vospitatelnaya_rabota/каник2.jpg

Гімназія

№ з/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Учасники

31.03.2014 – 12.04.2014

1.

Робота гуртків (за розкладом)

10:00 – 12:00

кабінети

гуртківці

2.

Участь у міському етапі обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Квітень 2014р.

5- 11 класи

Понеділок 31 березня 2014

1.

Операція «Затишок»:

Ø прибирання класного кабінету,

Ø закріпленої ділянки

10.00 - 11.30

Кабінети,

шкільна ділянка

5-А, 5-Б

6-А, 6-Б

7-А, 7-Б

8-А, 8-Б

9-А, 9-Б

10-А

11-А, 11-Б

2.

Участь у міському конкурсі читців «Весняні усмішки» в рамках конкурсу «Зірки над Луганськом»

13.00

Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв, відділення культури (кв. Пролетаріата Донбаса, 9)

Туршуков Г. (5-Б)

Вівторок 01 квітня 2014

1.

Відвідування Зоологічного музею Луганського національного університету

10:00 – 12:30

ЛНУ

ім. Т.Шевченко

5-А, 5-Б

2.

Робота по оформленню класного куточка

та фотоальбому

10:00

Кабінети 309,310

6-А, 6-Б

3.

«І знову – ГРА!» (відвідування боулінгу)

11:00 – 13:00

Боулінг в к/т «Україна»

7-А, 7-Б

4.

Робота з активом класу

10:00

Кабінети 207,313

8-А, 8-Б

5.

Тематична екскурсія «Т.Г. Шевченко та його сучасники-художники» (на базі постійно діючій експозиції);

11:00 – 12:00

Обласний художній музей

9-А, 9-Б

6.

Репетиція КВК

11.00 – 13.00

а/з

10-А

7.

Виставка нових находжень сучасного українського мистецтва

11:00 – 12:00

Галерея мистецтв (вул. Т.Г. Шевченка, 4)

11-А, 11-Б

Середа 02 квітня 2014

1.

Екологічна мандрівка в природу рідного краю

10:00-12:00

м. Луганськ

5-А, 5-Б

2.

Відвідування виставки у художньому музеї

10:00-12:00

Художній музей

м. Луганськ

6-А, 6-Б

3.

Луганськ літературний

11:00 – 12:00

Музей історії Луганська, Матусовський М.Л., Тітов В.А., Даль В.І.

7-А, 7-Б

4.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11.00 – 13.00

Каток «Пінгвін»

8-А, 8-Б

5.

Робота з активом класу

10:00

Кабінети 307, 308

9-А, 9-Б

6.

Відвідування кінотеатру «Україна»

12.00

к/т «Україна»

10-А

7.

Засідання творчої групи з підготовки до випускного вечора

12:00 – 14:00

Кабінет 312

11-А, 11-Б

8.

Обласний фестиваль команд ЮІД

Український драматичний театр

Гурток «ЮІД»

Четвер 03 квітня 2014

1.

Робота з активом класу

10.00

Кабінети 314,205

5-А, 5-Б

2.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11.00 – 13.00

Ковзанка «Пінгвін»

6-А, 6-Б

3.

Відвідування кінотеатру «Україна»

12.00

к/т «Україна»

7-А, 7-Б

4.

«Усім смертям назло…»

10:00 – 12:00

Музей-квартира В.А. Тітова

8-А, 8-Б

5.

«Нам би крила…»

Унікальний музей авіатехніки під відкритим небом

9-А, 9-Б

6.

Репетиція КВК

11.00 – 13.00

а/з

10-А

7.

Релігійні общини нашого міста

10:00 – 13:00

Знайомство з різними конфесіями релігійного направлення у нашому місті

11-А, 11-Б

П'ятниця 04 квітня 2014

1.

Робота по оформленню класного куточка

та фотоальбому

10:00

Кабінети 314,205

5-А, 5-Б

2.

«Щаслива підкова Луганська»: дізнатися про різні породи коней, побачити елементи виїздки та джигітовки, прогулянка верхи

10:00-13:00

Кінноспортивна школа

6-А, 6-Б

3.

Робота з обдарованою дитиною: підготовка до конкурсів, до Дня науки

10:00 – 12:00

Кабінети

7-А, 7-Б

8-А, 8-Б

9-А, 9-Б

4.

Робота з активом класу

11.00 – 12.30

Кабінет 311

10-А

5.

Робота з обдарованою дитиною: підготовка до конкурсів, до Дня науки

10:00 – 12:00

Кабінети 312, 133

11-А, 11-Б

6.

Міський конкурс «Олімпійське лелеченя»

Команда 5-6 класів

7.

Участь у інтерактивному занятті у рамках проекту навчання лідерів учнівського самоврядування «Сім законів успішної людини»

Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста Луганська

Субота 05 квітня 2014

1.

Відвідування кінноспортивного клубу

11.00 – 14.00

Кінноспортивний клуб

5-А, 5-Б

2.

День самопідготовки

10:00-12:00

Кабінети 309, 310, бібліотека

6-А, 6-Б

3.

«Щаслива підкова Луганська»: дізнатися про різні породи коней, побачити елементи виїздки та джигітовки, прогулянка верхи

10:00-13:00

Кінноспортивна школа

7-А, 7-Б

4.

Козачий театр в пгт. Мілове

09:00 – 17:00

Екскурсія в смт Мілове, Луганський обласний козацькій театр "Лугарі», катання на кінях і маленький зоопарк

8-А, 8-Б

5.

День самопідготовки

10:00-14:00

Кабінети 307,308 бібліотека

9-А, 9-Б

6.

Відвідування боулінгу

11.00 – 13.00

ТРК «Космос»

10-А

7.

День самопідготовки

10:00-14:00

Кабінети 312, 113 бібліотека

11-А, 11-Б

Понеділок 07 квітня 2014

1.

Відвідування HARD ZONE

5-А, 5-Б

2.

Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки

10:00 – 12:00

Кабінети 309, 310

6-А, 6-Б

3.

Екологічна стежина: подорожуємо лісом

10:00 – 15:00

Краєзнавчий музей міста, пішохідна прогулянка у лісі (Красний Яр)

7-А, 7-Б

4.

Екскурсійна програма з профорієнтації учнів

10:00 – 12:00

Музей МВС

8-А, 8-Б

5.

Екскурсійна програма з профорієнтації учнів

10:00 – 13:00

Музей національного аграрного університету

9-А, 9-Б

6.

Луганськ літературний

9:00 – 14:00

Музей історії Луганська, Матусовський М.Л., Тітов В.А., Даль В.І.

10-А

7.

Екскурсійна програма з профорієнтації учнів

10:00 – 12:00

Музей педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко

11-А, 11-Б

Вівторок 08 квітня 2014

1.

Індивідуальне спілкування з учнями

10:00 – 12:00

Кабінети 314,205

5-А, 5-Б

2.

Оглядова екскурсія: «Архітектура нашого міста»

10:00- 13:00

Архітектурні пам’ятки Луганську

6-А, 6-Б

3.

Виставки писанки «Україна – від краю до краю» (із фондів музею)

10:00 – 12:00

Обласний художній музей

7-А, 7-Б

8-А, 8-Б

4.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11.00 – 13.00

Ковзанка «Пінгвін»

9-А, 9-Б

5.

Репетиція КВК

11.00 – 13.00

а/з

10-А

6.

Робота з творчою групою з підготовки випускного вечора

12:00 – 14:00

Кабінети, с/з

11-А, 11-Б

Середа 09 квітня 2014

1.

Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки

10:00 – 12:00

Кабінети 314,205

5-А, 5-Б

2.

Перегляд фільму 3D

12:00

Кінотеатр «Україна»

6-А, 6-Б

3.

Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки

10:00 – 12:00

Кабінети 204, 110

7-А, 7-Б

4.

Культпохід до кінотеатру «Україна»

12:00

Кінотеатр «Україна»

8-А, 8-Б

5.

Екологічна стежина: подорожуємо лісом

10:00 – 15:00

Краєзнавчий музей міста, пішохідна прогулянка у лісі (Красний Яр)

9-А, 9-Б

6.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11.00 – 13.00

Ковзанка «Пінгвін»

10-А

7.

Робота з творчою групою з підготовки випускного вечора

12:00 – 14:00

Кабінети, с/з

11-А, 11-Б

Четвер 10 квітня 2014

1.

Культпохід до кінотеатру «Україна»

5-А, 5-Б

2.

Індивідуальна робота з учнями: підготовка до конкурсів, Дня науки

10:00 – 12:00

Кабінети 309, 310

6-А, 6-Б

3.

Розпізнавання рослин за особливостями будови вегетативних органів

10:00 – 11:30

Кабінет 206

7-А, 7-Б

4.

Екскурсія на страусину ферму

08:00 – 16:00

(м. Красний лиман)

8-А, 8-Б

5.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11.00 – 13.00

Ковзанка «Пінгвін»

9-А, 9-Б

6.

Репетиція КВК

11.00 – 13.00

а/з

10-А

7.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

12.00 – 14.00

Ковзанка «Пінгвін»

11-А, 11-Б

8.

Участь у чемпіонаті з ораторського мистецтва

11.00

Луганська обласна бібліотека для юнацтва

Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста Луганська

П'ятниця 11 квітня 2014

1.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11.00 – 13.00

Ковзанка «Пінгвін»

5-А, 5-Б

2.

«Його ім’я і наше місто»

11:00- 13:00

Музей історії Луганська

6-А, 6-Б

3.

Майстер – клас з писанкарства

09:00 – 10:00

Обласний художній музей

7-А, 7-Б

10:30 – 11:30

8-А, 8-Б

4.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінети 307, 308

9-А, 9-Б

5.

Година спілкування з учнями класу

11.00 – 12.00

Кабінет 311

10-А

6.

Індивідуальна робота з учнями

10:00 – 12:00

Кабінети 312, 113

11-А, 11-Б

Субота 12 квітня 2014 – батьківський день

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

(до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)

І любов’ю до Тараса усі озвіться…

Дата

Місце, час

Захід

03.03

14:00

бібліотека юнацтва

/Files/images/novosti/19200_2_903x600.jpeg

Міський конкурс читців творів

Т. Шевченка

Протягом місяця

шкільна

бібліотека

/Files/images/bbloteka/IMG_7885.JPG

Бібліотечна виставка «Шевченкова весна»

Протягом місяця

Каб.

/Files/images/novosti/shevchenko.jpg

Інформаційні хвилинки "Незабутній Шевченко"

11.03

11:30

12:30

/Files/images/novosti/big-images_1_1.jpg

Радіогазета «Його благословила доля славою святою»

11.03 -20.03

Хол,

ІІ поверх

/Files/images/novosti/i.jpg

Конкурс «Тобі уславлений співець, сплітаємо цей вінок»:

- номінація «Відеоролік»;

- номінація «Стіннівка»

11.03 -20.03

Школа-гімназія № 42

/Files/images/novosti/sifor-150x150.jpeg

Участь у міському конкурсі «Іду з дитинства до Тараса»:

- номінація «Художнє слово» (конкурс читців);

- номінація «Авторська поезія та проза»

- номінація «Образотворче мистецтво»

- номінація «Літературний турнір»

13.03

а/з, 13:35

/Files/photogallery/732/_DSC2331.jpg

Літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса»

19.03

а/з, 13:30

/Files/images/novosti/i (2).jpg

Літературно-музична композиція «Тихо над річкою» (український театр)

20.03

а/з, 10:45

/Files/images/novosti/i (1).jpg

Усний журнал для 1-2 класів «Шевченко в моєму серці»

а/з,

/Files/images/novosti/4030.jpg

Літературно-музична композиція для 3-4 класів «Мій Шевченко»

11.03 -20.03

І поверх

/Files/images/novosti/alleia.jpg

Виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка "Ми тебе не забули, Тарасе!"

13.03

Каб.

/Files/images/novosti/1100_0.jpg

Єдина виховна година «Ми – нащадки великого Кобзаря»

27.03

а/з, протягом дня

/Files/images/novosti/i (3).jpg

Конкурс виразного читання «Якби ти нас, Тарасе, чув…»

28.03

Каб.

/Files/images/novosti/i (4).jpg

«Що? Де? Коли?» «Я відкриваю Шевченка»

План заходів

до місячника військово-патріотичного/Files/images/vospitatelnaya_rabota/i (5).jpg виховання

«Нехай пам'ять говорить…»

№ з/п

Назва заходу

Дата та час проведення

Відповідальний

1.

Проведення тематичних уроків:

- «Війна в творчості М.Матусовського»,

- «Війна в житті та творчості В.А.Титова»,

- «уроки мужності», присвячені Дню визволення м. Луганська від фашистських загарбників

Протягом місяця

Класні керівники 1-11 класів

2.

Організація зустрічей учнів з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Протягом місяця

Класні керівники 1-11 класів

3.

Оформлення стенду, присвяченому героїчному минулому ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнам-інтернаціоналістам на тему «Ніхто не забутий та ніщо не забуто»

До 14.02.

П-о Винокурова Н.В.,

Хасія Міранда

4.

Участь у міській воєнно-спортивній грі «Будь готовий до захисту Батьківщини» в рамках патріотичного циклу «Ігри патріотів. Курсанти»

Згідно розкладу

Коломийцев І.Б.

5.

Організація екскурсій до пам’ятних місць бойової слави Луганщини.

Протягом року

Класні керівники 1-11 класів

6.

Конкурс патріотичної пісні «На славу Вітчизни!» (8-11класи)

20.02

ЗВР Селютіна О.В.

П-о Винокурова Н.В.

Класні керівники 8-11 класів

7.

Оформлення бібліотечної виставки, присвяченому героїчному минулому ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнам-інтернаціоналістам на тему «Ніхто не забутий та ніщо не забуто»

До 10.02

Завідуюча бібліотекою Маслова В.В.

8.

Конкурс малюнків «Є така професія захищати Вітчизну» (1-5 класи)

17-22.02

Учитель ОТМ Краснова Н.М.,

П-о Винокурова Н.В.

Учнівське самоврядування

9.

Спортивні змагання

Протягом місяця

Учителя фізичного виховання

Коломийцев І.Б.,

Коношевич О.О.

/Files/images/vospitatelnaya_rabota/i (1).jpgПлан виховної роботи під час зимових канікул 2013-2014 н. р.

Спеціалізована школа І ступеня

№ з/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Хто приймає участь

Відповідальні

30.12.2014 – 10.01.2014

1.

Робота гуртків (за розкладом)

10:00 – 12:00

кабінети

гуртківці

Керівники гуртків

Понеділок 30 грудня 2013 р.

1.

Новорічне свято

11:00 – 12:00

Академія культури та мистецтва

1-А, 1-Б, 1-В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

2.

Новорічне свято

11:00 – 12:00

Академія культури та мистецтва

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

4-А, 4-Б, 4-В

Шамхалян І.О.,

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

Вівторок 31 грудня 2013 р.

1.

Зимові розваги на свіжому повітрі

10:00 – 11:00

Спортивний майданчик

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

11:00 – 12:00

Сквер «Молода гвардія»

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

11:00 – 12:00

Сквер «Героїв ВВв»

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

11:00 – 12:00

Парк біля бібліотеки М.Горького

4-А, 4-Б, 4-В

Шамхалян І.О.,

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

Четвер 02 січня 2014 р.

1.

Новорічні ігри

12:00 – 13:00

ТРЦ «Пластилин»

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

13:00 – 14:00

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

2.

Солодкий Новий рік

14:00

Р-н «Калхети»

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

3.

Відвідування кінотеатру «Україна»

12:00

к/т «Україна»

4-А, 4-Б, 4-В

Шамхалян І.О.,

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

П’ятниця 03 січня 2014 р.

1.

Виготовлення подарунків до різдвяних свят «Різдво іде»

11:00 – 12:30

Кабінети 211, 213, 214

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

2.

«Зимові фантазії»

Виготовлення поробок

10:00 – 11:30

Кабінети 212, 215

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

3.

Відвідування бібліотеки Горького

11:00

Бібліотека

ім. М.Горького

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

4.

Традиції святкування Нового року (Розважальний центр «Пластилин»)

12:00 – 13:30

ТРЦ «Пластилин»

4-А, 4-Б, 4-В

Шамхалян І.О., Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

Понеділок 06 січня 2014 р.

1.

«Новогодние чудеса»

12:00

Луганський цирк

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

2.

Екскурсія до краєзнавчого музею «Балет»

10:00 – 11:00

Краєзнавчий музей

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

3.

«Зимові фантазії»

(виготовлення поробок)

11:00 – 12:30

Кабінет 215

4-А

Шамхалян І.О.

4.

Свято Різдва біля міської ялинки

12:00 – 13:00

Театральна площа

4-Б, 4-В

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

Середа 08 січня 2014 р.

1.

Бібліотечний час «Дорогами казок»

11:00 – 12:00

Шкільна бібліотека

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

2.

Збір читачів

«З книгою по дорозі знань»

11:00 – 12:00

Кабінет 212

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

3.

Заняття з олімпійським резервом з математики, української мови, російської мови, природознавства

10:00 – 12:00

Кабінети 211, 213, 214

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

4.

Конкурс дитячого малюнка «Зимонька-зима»

11:00 – 12:30

Кабінет 215

4-А

Шамхалян І.О.

5.

Відвідування РЦ «Пінгвін»

11:00 – 13:00

РЦ «Пінгвін»

4-Б, 4-В

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

Четвер 09 січня 2014 р.

1.

Конкурс на кращого читця «Зимонька – снігуронька»

11:00 – 12:00

Актова зала

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

2.

Вікторина «Зимуючі птахи”

11:00 – 12:00

Кабінет 212

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

3.

«Книжкова лікарня»

10:00 – 11:30

Кабінети 211, 213, 214

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

4.

Підготовка до КВК

11:00 – 12:30

Кабінет 215

4-А

Шамхалян І.О.

5.

Підготовка до олімпіад

10:00 – 11:30

Кабінет 201

4-Б, 4-В

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

П’ятниця 10 січня 2014 р.

1.

Екскурсія в парк

11:00 – 12:00

Сквер «Молода гвардія»

1-А,Б, В

Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.

2.

Екскурсія в парк

11:00 – 12:00

Сквер Героїв ВВв

2-А, 2-Б

Сопільник С.В.,

Буга Н.Я.

3.

Зимові розваги на шкільному майданчику

11:00 – 12:00

Спортивний майданчик

3-А, 3-Б, 3-В

Алексєєва Т.П.,

Костюкевич І.В.,

Михайська О.Л.

4.

Підготовка до КВК

11:00 – 12:30

Кабінет 215

4-А

Шамхалян І.О.

5.

Прогулянка до зимового парку

11:00 – 12:30

Парк біля бібліотеки М.Горького

4-Б, 4-В

Бондар О.М., Полтавська Є.Г.

План виховної роботи під час зимових канікул 2013-2014 н. р.

Гімназія

/Files/images/vospitatelnaya_rabota/i (2).jpg

№ з/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Хто приймає участь

Відповідальні

30.12.2014 – 11.01.2014

1.

Робота гуртків (за розкладом)

10:00 – 12:00

кабінети

гуртківці

Керівники гуртків

Понеділок 30.12.2013 р.

1.

Операція «Затишок»

10:00 – 11:30

Кабінети 205, 314

Департаменти праці 5-А, 5-Б

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Святкування Нового року на ковзанці «Пінгвін»

12:00-14:00

РЦ «Пінгвін»

6-А, 6-Б

Покотило Т.П.,

Шкарупа Н.О.

3.

Операція «Затишок»

10:00 – 11:30

Кабінети 204, 110

Департаменти праці 7-А, 7-Б

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

Кабінети 207, 313

Департаменти праці 8-А, 8-Б

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

Кабінети 307, 308

Дівчата 9-А, 9-Б

Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.

Кабінет 311

Департамент праці 10-А

Афанасьєва М.К.

Кабінети 312,113

Департаменти праці 11-А, 11-Б

Бакуліна Є.Г.,

Мухіна О.В.

Вівторок 31.12.2013 р.

1.

Відвідування центральної Новорічної ялинки

11:00 – 12:00

Театральна площа

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

6-А, 6-Б класи

Покотило Т.П.,

Шкарупа Н.О.

2.

Новорічний боулінг

11:00-12:30

к/т «Україна»

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

3.

Відвідування Новорічної ялинки

11:00 – 12:00

Театральна площа

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

4.

Екскурсія «Зимовий Луганськ».

Відвідування кафе

10:00

9-А, 9-Б класи

Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.

5.

Новорічний боулінг

11:00 – 12:30

р/к «Космос»

10-А клас

Афанасьєва М.К.

11-А, 11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

Четвер 02 січня 2014 р.

1.

Конкурс «Традиції святкування Нового року»

12:00 – 13:30

Кабінет 314

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Святкування Нового року в кафе

14:00

Кафе «Бон-Бон»

6-А, 6-Б класи

Покотило Т.П.,

Шкарупа Н.О.

3.

Святкування Нового року в кафе

15:00

«Дружба»

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

4.

Традиції святкування Нового року (Розважальний центр «Пластилин»)

12:00 - 13:30

РЦ «Пластилин»

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

5.

Робота з учбовим сектором (підведення підсумків за 1 семестр)

Департаменти освіти

9-А, 9-Б класів

Чебаненко Т.П.

Григоренко В.С.

6.

Новий рік на ковзанах

14:00 – 16:00

Ковзанка «Пінгвін»

10-А клас

Афанасьєва М.К.

11-А,11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

П'ятниця 03 січня 2014

1.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

11:00 -13:00

Ковзанка «Пінгвін»

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Новорічна вікторина

12:00 -13:00

Кабінет 310

6-А, 6-Б класи

Покотило Т.П.,

Шкарупа Н.О.

3.

Робота з обдарованою дитиною

12:00 -13:00

Кабінет 110

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

4.

Відвідування ковзанки «Пігвін»

13:00 – 15:00

«Пінгвін»

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

5.

Гуляння біля новорічної ялинки Луганська

12:00 – 13:00

Театральна площа

9-А, 9-Б класи

Чебаненко В.С., Григоренко В.С.

6.

Репетиція КВК

11:00 -13:00

Актова зала

10-А клас

Афанасьєва М.К.

7.

Відвідування новорічного боулінгу у розважальному центрі «Космос»

13:00

Розважальний центр «Космос»

11-А, 11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

Субота 04 січня 2014

1.

Відвідування Новорічної вистави у цирку «Новогодние чудеса»

12:00

Луганський цирк

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

6-А, 6-Б класи

Шкарупа Н.О.

2.

Пішохідна екскурсія «Зимовий Луганськ»

11:00

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

3.

Відвідування кінотеатру «Україна»

12:00

к/т «Україна»

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

4.

Відвідування HARD ZONE

12:00

к/т «Україна»

9-А, 9-Б класи

Чебаненко В.С., Григоренко В.С.

5.

Репетиція КВК

11:00 -13:00

Актова зала

10-А клас

Афанасьєва М.К.

6.

«Домашня вистава»

14:00

Камерний зал

«Мьюзик холу»

11-А, 11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

Понеділок 06 січня 2014

1.

Новорічна вікторина

11:00

Кабінет 205

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Традиції святкування Різдва (кафе «Красная площадь»)

11:00

кафе

6-А, 6-Б класи

Шкарупа Н.О.

3.

Традиції святкування Різдва (Зустріч біля Різдвяної ялинки)

12:00 -13:00

Театральна площа

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

4.

Культпохід до кінотеатру «Україна»

12:00

к/т «Україна»

9-А, 9-Б класи

Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.

5.

Відвідування новорічного боулінгу у розважальному центрі «Космос»

13:00

Розважальний центр «Космос»

10-А клас

Афанасьєва М.К.

11-А, 11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

Середа 08 січня 2014

1.

Традиції святкування Різдва (Зустріч біля Різдвяної ялинки)

12:00 – 13:00

Театральна площа

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Відвідування кінотеатру «Україна»

12:00

к/т «Україна»

6-А, 6-Б класи

Шкарупа Н.О.

3.

Відвідування HARD ZONE

12:00

к/т «Україна»

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

4.

«Когда часы 12 бьют…» (Новорічне караоке)

12:00 – 13:00

караоке «Мафія»

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

5.

Робота з учнями, схильними до девіантної поведінки.

11:00 – 12:00

Кабінети 307, 308

За окремим списком

Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.

6.

Різдвяні гуляння

13:00

10-А клас

Афанасьєва М.К.

7.

Година спілкування у юнацькій бібліотеці

12:00 -13:00

Юнацька бібліотека

11-А, 11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

Четвер 09 січня 2014 р.

1.

«Природа у взимку» прогулянка зимовим містом

12:00

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Відвідування ковзанки «Атріум»

12:00 – 14:00

«Атріум»

6-А, 6-Б класи

Шкарупа Н.О.

13:00 – 15:00

7-А, 7-Б класи

Бородіна А.М.,

Рибальченко Т.В.

3.

Робота з активом класу

11:00 – 12:30

207, 313

Активи 8-А, 8-Б класів

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

4.

Відвідування ковзанки «Пінгвін»

12:00 – 14:00

Каток «Пінгвін»

9-А, 9-Б класи

Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.

10-А клас

Афанасьєва М.К.

5.

Засідання активу класу

11:00 – 12:30

Кабінет №113,312

Активи класів

11-А, 11-Б

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

П'ятниця 10 січня 2014 р.

1.

Робота з активом класу

11:00 – 12:30

Кабінет 314, 205

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Відвідування Київської виставки екзотичних риб (к/т «Україна»)

12:00

к/т «Україна»

6-А, 6-Б класи

Шкарупа Н.О.

7-А, 7-Б класи

3.

Робота з обдарованою дитиною

11:00 – 12:00

Кабінети 207, 313

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

4.

Відвідування новорічного боулінгу у розважальному центрі «Космос»

13:00

Розважальний центр «Космос»

9-А, 9-Б класи

Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.

5.

Екскурсія «Зимовий Луганськ».

Відвідування кафе

14:00

10-А клас

Майорова А.О., Шаркова І.С.

Відвідування ЛДПУ ім.Т.Шевченка, ДСУУ ім.В.Даля

11:00

Університети м. Луганська

11-А, 11-Б класи

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

Субота 11 січня 2014 р.

1.

Відвідування HARD ZONE

12:00

к/т «Україна»

5-А, 5-Б класи

Стрелкіна О.В.,

Хоріна О.В.

2.

Батьківський день

6-А, 6-Б класи

Батьки учнів

7-А, 7-Б класи

3.

Прогулянка зимовим містом

11:00 – 12:30

8-А, 8-Б класи

Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.

4.

Батьківський день

9-А, 9-Б класи

Батьки учнів

10-А клас

5.

Індивідуальне спілкування з учнями соціальних груп

За домовленістю

Відвідування на дому

Окремий список

Бакуліна Р.Г.

Мухіна О.В.

План виховної роботи під час осінніх канікул 2013-2014 н. р.

/Files/images/vospitatelnaya_rabota/rebjta.jpg

Неділя 13 жовтня

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Хто приймає участь Відповідальні
1. /Files/images/vospitatelnaya_rabota/0_50daf_f06e288f_XL.jpeg м. Донецьк: Донбас-Арена, Парк Кованих фігур, Планетарій 7:00 – 19:00 Донецьк 6-А, 6-Б класи Покотило Т.П., Шкарупа Н.О.

Понеділок 14.10 – П’ятниця 18.10 – гуртки працюють за розкладом

Понеділок 14 жовтня

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Хто приймає участь Відповідальні
1. Індивідуальна робота з учнями 10:00 класні кімнати 1-А,Б, В Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.
2. Екскурсія у бібліотеку ім. М. Горького 10:00 Бібліотека ім. Горького 2-А, 2-Б Сопільник С.В., Буга Н.Я.
3. Екскурсія до музею історії та культури міста 10:00 музей 3-А, 3-Б, 3-В Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л.
4. Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів 10:00 класна кімната 4-А Шамхалян І.О.
5. Бібліотечний час 10:00 шкільна бібліотека 4-Б Бондар О.М.
6. Екскурсія до музею гончарства 8:00-16:00 С. Пархоменко 4-В Полтавська Є.Г.
7. Засідання активу класу 10:00 класні кімнати Активи 5-А, 5-Б класів Стрелкіна О.В., Хоріна О.В.
8. Робота по оформленню класного куточка 10:00 класні кімнати Активи 6-А, 6-Б класів Покотило Т.П., Шкарупа Н.О.
9. Засідання активу класу 10:00 класні кімнати Активи 7-А, 7-Б класів Бородіна А.М., Рибальченко Т.В.
10 Екскурсія до Новопсковського краєзнавчого музею. Дикі печери Новопскова, джерело Солонка. 7:00 – 19:00 Новопсков 8-А, 8-Б класи Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.
11. Операція «Затишок» 10:00 -12:00 класні кімнати Дівчата 9-А, 9-Б класів Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.
12. Екскурсія до краєзнавчого музею: екологічний напрям 10:00 – 11:00 музей 10-А Афанасьєва М.К.
13. Майстер-клас з хореографії 11:00 – 13:00 114 каб. 11-А, 11-Б Майорова А.О., Шаркова І.С.
14. Екологічний тренінг для учнівського самоврядування 10:30 Актова зала Члени шкільного активу Винокурова Н.В. Одобеску В.А.

Вівторок 15 жовтня

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Хто приймає участь Відповідальні
1. Екскурсія до осіннього парку «Милуйся красою рідної природи» 10:00 сквер «Молода гвардія» 1-А,Б, В Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.
2. Творча майстерня 10:00 Класні кімнати 2-А, 2-Б Сопільник С.В., Буга Н.Я.
3. Екскурсія до осіннього парку. Час милування «До нас у гості завітала красуня-осінь» 10:00 сквер «Героїв ВВв» 3-А, 3-Б, 3-В Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л.
4. Екскурсія до осіннього парку «Осінь-чарівниця» 10:00 парк біля о/б ім. М. Горького 4-А Шамхалян І.О.
5. Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів 10:00 класна кімната 4-Б Бондар О.М.
6. Бібліотечний час 10:00 шкільна бібліотека 4-В Полтавська Є.Г.
7. Оформлення класного куточка 10:00 – 12:00 Класні кімнати Депараменти ЗМІ та праці 5-А, 5-Б класів Стрелкіна О.В., Хоріна О.В.
8. Майстер-клас з фігурного катання 10:00-11:00 Каток «Пінгвін» 6-А, 6-Б класи Покотило Т.П., Шкарупа Н.О.
9. м. Донецьк: Донбас-Арена, Парк Кованих фігур, ботанічний сад 7:00 – 19:00 Донецьк 7-А, 7-Б класи Бородіна А.М., Рибальченко Т.В.
10. Засідання активу класу 10:00 – 11:30 Класні кімнати Активи 8-А, 8-Б класів Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.
11. Робота з учбовим сектором (підведення підсумків за вересень- жовтень) 10:00 – 11:30 Класні кімнати Активи 9-А, 9-Б класів Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.
12. Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» 11:00-12:30 Класна кімната 10-А клас Афанасьєва М.К.
13. Відвідування розважального центру «Пінгвін» 12:00 Розважальний центр «Пінгвін» 11-А, 11-Б класи Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В.

Середа 16 жовтня

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Хто приймає участь Відповідальні
1. Гра з учнями з правил дорожнього руху «Я тебе, вулиця, не боюся » 10:00 класні кімнати 1-А,Б, В Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.
2. Паперова пластика. «Осінній букет» 10:00 класні кімнати 2-А, 2-Б Сопільник С.В., Буга Н.Я.
3. Конкурс малюнків «Золота осінь» 10:00 класні кімнати 3-А, 3-Б, 3-В Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л.
4. Бібліотечний час 10:00 шкільна бібліотека 4-А Шамхалян І.О.
5. Екскурсія до осіннього парку «Осінь-чарівниця» 10:00 парк біля о/б ім. М. Горького 4-Б Бондар О.М.
6. Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів 10:00 класна кімната 4-В Полтавська Є.Г.
7. Година спілкування "Правила за якими працює група" 11:30 класні кімнати 5-А, 5-Б класи Стрелкіна О.В., Хоріна О.В.
8. Відвідування виставки метеликів 11:00 виставка 6-А, 6-Б класи Покотило Т.П., Шкарупа Н.О.
9. Робота з обдарованими учнями – олімпійський резерв 10:30 класні кімнати 7-А, 7-Б класи Бородіна А.М., Рибальченко Т.В.
10. Індивідуальне спілкування з учнями соціальних категорій 10:30 класні кімнати 8-А, 8-Б класи Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.
11. Прогулянка по осінньому парку 11:00 парк біля о/б ім.Горького 9-А клас Чебаненко Т.П.
12. Культпохід до кінотеатру 12:00 к/т «Мир» 9-Б класи Григоренко В.С.
13. Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» 11:00-12:30 Класна кімната 10-А клас Афанасьєва М.К.
14. «Разом у боулінг» 12:00 боулінг 11-А,11-Б класи Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В.

Четвер 17 жовтня

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Хто приймає участь Відповідальні
1. Гра з учнями «Подорож у країну чемних» 10:00 класні кімнати 1-А,Б, В Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.
2. Збір читачів «З книгою по дорозі знань» 10:00 класні кімнати 2-А, 2-Б Сопільник С.В., Буга Н.Я.
3. «Уроки світлофорика» 10:00 класні кімнати 3-А, 3-Б, 3-В Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л.
4. Конкурс малюнків, оформлення гербарію «Дари осені» 10:00 класна кімната 4-А Шамхалян І.О.
5 Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів 10:00 класна кімната 4-Б Бондар О.М.
6. Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів 10:00 класна кімната 4-В Полтавська Є.Г.
7. Година спілкування на природі «Людина – частина природи» 10:30 Сквер «Героїв ВВв» 5-А, 5-Б класи Стрелкіна О.В., Хоріна О.В.
8. Оглядова екскурсія Архітектура нашого міста 11:00 вулиці Ленінського р-ну 6-А, 6-Б класи Покотило Т.П., Шкарупа Н.О.
9. Екологічний маршрут міста «Осінні краєвиди» 10:30 Парки міста 7-А, 7-Б класи Бородіна А.М., Рибальченко Т.В.
10. Індивідуальне спілкування з учнями соціальних категорій 11:00 Класні кімнати 8-А, 8-Б класи Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.
11. Робота з обдарованими учнями – олімпійський резерв 10:30 Класні кімнати 9-Б клас Григоренко В.С.
12. Робота з учнями, схильними до девіантної поведінки 10:30 Класні кімнати 9-А клас Чебаненко В.С.
13. Групові бесіди з учнями «Про культуру поведінки» 11:00 Класна кімната 10-А клас Афанасьєва М.К.
14. Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» 11:00-12:30 Класні кімнати 11-А, 11-Б класи Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В.

П’ятниця 18 жовтня

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Хто приймає участь Відповідальні
1. Індивідуальна робота з учнями 10:00 класна кімната 1-А,Б, В Волкова І.В., Дурностук О.М., Теплинська В.В.
2. Екскурсія в парк 10:00 Сквер «Героїв ВВв» 2-А, 2-Б Сопільник С.В., Буга Н.Я.
3. Індивідуальна робота з учнями 10:00 класна кімната 3-А, 3-Б, 3-В Алексєєва Т.П., Костюкевич І.В., Михайська О.Л.
4. Індивідуальна робота з учнями: підготовка до інтелектуальних конкурсів 10:00 класна кімната 4-А Шамхалян І.О.
5. Конкурс малюнків, оформлення гербарію «Дари осені» 10:00 класна кімната 4-Б Бондар О.М.
6. Екскурсія до осіннього парку «Природа восени» 10:00 Сквер «Героїв ВВв» 4-В Полтавська Є.Г.
7. Індивідуальне спілкування з учнями соціальних груп 10:30 класні кімнати 5-А, 5-Б класи Стрелкіна О.В., Хоріна О.В.
8. День самопідготовки Протягом дня 6-А, 6-Б класи Батьки учнів
9. День самопідготовки Протягом дня 7-А, 7-Б класи Батьки учнів
10. Година спілкування «Адаптація учнів у новому колективі» 10:30 Класні кімнати 8-А, 8-Б класи Харламова Л.М., Рибянцева Н.М.
11. Підготовка до участі у профорієнтаційному КВК «Світ професій» 10:00 – 11:30 Класні кімнати 9-А, 9-Б класи Чебаненко Т.П., Григоренко ВС.
12. Майстер-клас з хореографії 11:00 – 13:00 114 каб. 10-А клас Майорова А.О., Шаркова І.С.
13. Година спілкування з природою «Осінь така мила, осінь така славна… » 11:00 парк біля о/б ім. Горького 11-А, 11-Б класи Бакуліна Р.Г. Мухіна О.В.
Кiлькiсть переглядiв: 1236

Коментарi

  • MichaelwaH

    2017-02-07 09:07:55

    Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал! Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU...