• Ви знаходитесь тут:

• Главна
  • Наші традиції

Традиції гімназії

Обряди, традиції народу безпосередньо впливають на формування духовної культури особистості. В свою чергу духовність народу впливає на процес формування народної творчості. Тому основоположними завданнями школи-гімназії в реалізації названого проекту є:

Мета:

Пробудження в школярах-гімназистах української ментальності, природного потягу до знань, потреби в освіті й вихованості як найважливіших засобах забезпечення повноцінного життя людини.

Завдання

1. Використання виховного потенціалу рідної мови, педагогічної творчості В.О.Сухомлинського, народної педагогіки, родоводу, педагогіки народного календаря, українського побуту, звичаїв та обрядовості;

2. Утвердження родинних традицій, скарбів пісенної, декоративно-прикладної творчості та художніх ремесел;

3. Залучення школярах-гімназистах до вивчення історії рідного краю;

4. Формування національної самосвідомості та розвиток моральних цінностей учнів з позиції добра, справедливості, доброчесності та людяності.

5. Виховувати повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського та інших народів, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання та навколишнього природного середовища, любов до своєї країни.

День знань

Мета:

Виховання свідомого ставлення до навчання. Виховання у дітей моральних іде-алів суспільства, почуття любові до Батьківщини, прагнення до миру.

Завдання:

Розвиток моральних почуттів і рис поведінки.

/Files/photogallery/753/DSC_2709.JPG/Files/photogallery/753/DSC_2600.JPG/Files/photogallery/753/DSC_2526.JPG

Мета

Виховувати позитивне ставлення до людей , оточуючої дійсності. Розвиток пі-знавальної активності і культури розумової праці.

Формування особистісного світогляду.

2.Розвиток пізнавального інтересу, творчої активності.

"Учитель! Я перед іменем твоїм..."

День Гімназії

/Files/images/traditsii/DSC_9435.JPG/Files/images/traditsii/DSC_9458-1.JPG

/Files/images/traditsii/Безимени-1.gif

Новорічні КТС

Мета

Впровадження народних звичаїв та обрядів у систему виховання.

Формування особистісного світогляду.

2.Розвиток пізнавального інтересу, творчої активності.

Кадетський бал

КОНКУРС ПАТРИОТИЧЕСКОЙ ПЕСНИ

о проведении школьного конкурса патриотической песни

«Во славу Отечества!», посвященного Дню защитника Отечества

Школьный конкурс патриотической песни «Во славу Отечества!» посвящается Дню защитника Отечества.

Цель:

Основной целью проведения конкурса является популяризация военно-патриотической песни, героического прошлого нашего народа, предоставление творческой молодежи возможности самовыражения.

Задачи:

- воспитание художественного вкуса и приобщение молодых исполнителей к лучшим образцам отечественной культуры и искусства;

- выявление одаренных молодых исполнителей, а также авторов, создающих песни гражданско-патриотической направленности;

- воспитание коллективизма, дисциплинированности;

- создание среды творческого общения молодежи

I. Организаторы и жюри конкурса:

Администрация и актив ученического самоуправления «Новое поколение» школы-гимназии №30

II. Участники:

Учащиеся 8 -11 классов

III. Программа конкурса патриотической песни «Во славу Отечества!»

В программу конкурса входит исполнение 1 песни героико-патриотической тематики.

В конкурсе могут принимать участие от одного человека до всего класса.

Участники могут исполнять произведения под собственный аккомпанемент, a' capella (без инструментального сопровождения) или в сопровождении фонограммы "минус один".

Запись фонограммы "минус один" обеспечивается непосредственно конкурсантом.

IV. Подведение итогов.

Команды оцениваются по следующим критериям:

1.Вокальные данные;

2.Артистичность и сценическая культура;

3. Уровень художественного вкуса в подборе костюма и реквизита;

4.Своеобразие, оригинальность репертуара;

5.Отражение героико-патриотической тематики.

V. Награждение.

Команды победители конкурса награждаются почетными грамотами.

8 - Березня

Мета

Виховувати позитивне ставлення до людей , оточуючої дійсності

Завдання:

Виховання поваги до Матері, Бабусі, Жінки.

2.Формування розуміння народної моралі.

Шевченківські дні

Мета:

Вшанування пам'яті національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка.

Завдання:

- сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі шевченківських днів

- посприяти створенню емоційно-позитивного мікроклімату.

- забезпечити оформлення кабінету літератури, актового залу, виставки матеріалів у бібліотечному фондів, виставки творчих учнівських робіт та малюнків.

Весна Перемоги

Мета

Формувати якості свідомого громадянина, високі моральні ідеали, любов до Батьківщини. Стимулювати прояви доброти, порядності, прагнення допомогти ближньому в скрутну хвилину.

Завдання:

- виховувати почуття патріотизму, поваги до ветеранів;

- поважне відношення до історичної пам'яті свого народу;

- моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

Прощавай, Букварику!

Прощання з початковою школою

Останній дзвінок

Мета