• Ви знаходитесь тут:

• Главна
  • Информация про учреждение

Сучасний навчальний заклад нового типу

Комунальний заклад «Луганський НВК спеціалізована школа І ступеня – гімназія № 30» - сучасний навчальний заклад нового типу ХХІ сторіччя, нагороджений Почесною грамотою та Знаком Луганської обласної ради, Луганської обласної державної адміністрації; Почесними знаками «За заслуги перед Луганськом» і «За любов до Вітчизни», дипломом «Флагман освіти і науки України», визнаний одним із ста найкращих навчальних закладів України.

/Files/images/3 Книжкова виставка Юнацької бібліотеки присвячена Дню науки в навчальному закладі.jpg/Files/images/shkola_deti/IMG_0043.JPG/Files/images/shkola_deti/0205.jpg

У спеціалізованій школі І ступеня поглиблено вивчаються іноземні мови: англійська, німецька, французька (за вибором батьків), викладаються курси «Мистецтво», «Хореографія», запроваджується навчання за програмою «1 учень – 1 комп’ютер».
У гімназійних 5-9 класах продовжується поглиблене вивчення основної іноземної мови і починається вивчення другої іноземної мови (за вибором учнів та їх батьків). Крім того, англійською мовою викладаються курси «Знайомство з історією» (5кл.), у 6-8 класах “Подорож в історію”, «Основи бізнесу та спілкування іноземною мовою» (10-11 кл.)

У гімназійних 10-11 класах здійснюється профільне навчання за філологічним та суспільно-гуманітарним напрямкам. Завершається поглиблене вивчення основної та другої іноземної мови, викладаються англійською мовою курси «Література країни, мова якої вивчається поглиблено», «Країнознавство», «Ділова англійська мова».

Гімназія співпрацює з вищими навчальними закладами, з міжнародними організаціями «Французький Альянс», «British Counsil», інститут Гете, є філією Малої Академії Наук України, старшокласники беруть постійну участь у міжнародній програмі обміну студентів FLEX, де мають можливість удосконалювати мовленнєві навички в навчальних закладах Америки.

Педагогічна система школи-гімназії «Школа компетентного життєтворення» отримала позитивну оцінку з боку Академії педагогічних Наук України.

Зарахування до школи-гімназії здійснюється на конкурсній основі.