ДЕНЬ НАУКИ-2014

/Files/images/gazeta/kvten/День науки.png Вісімнадцятий рік поспіль у нашій школі-гімназії відбувається День науки.

День науки у школі має за мету представити різнобічний розвиток особистостей, які прагнуть до більш глибокого пізнання у досягненні в різних галузях науки, техніки, культури, де розвивається творче мислення, інтелектуальна ініціатива, самостійність, аналітичний підхід до власної діяльності. У процесі роботи удосконалюються вміння і навички науково-дослідницької, винахідницької роботи.

Протягом року у роботі з обдарованою дитиною школа ставила такі завдання:

• сприяти професійному самовираженню;
  • знайомити учнів з методами і прийомами наукового пошуку;
  • брати участь в олімпіадах, турнірах;
  • проводити семінари, дискусії, науково-практичні конференції;
  • виступати з лекціями, доповідями, повідомленнями, творчими звітами;
  • зустрічатися зі співробітниками музеїв, архівів, ученими.

Одні учні показали високі інтелектуальні здібності на міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, на олімпіадах обласної Малої академії наук. Інші - працювали на науково-пошуковому та реферативно -пізнавальному рівні у філії малої академії при школі-гімназії №30.

Обдаровані діти – наша гордість!

«Тридцятка має талант – 2014»!

/Files/images/gazeta/kvten/тридцятка.png25 апреля состоялся гала-концерт! Поздравляем ВСЕХ талантов школы-гимназии и абсолютных обладателей титула "Талант - 2014": Шафоростова Максима, 2-Б кл (игра на фортепиано) и Биас Снежану, 6-А (гимнастика).! Творческих успехов! Новых побед и устремлений! Мы вами гордимся!

ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ КАЛАТАЮТЬ У ВІЧНІСТЬ...

/Files/images/gazeta/kvten/чернобыль.jpgМинуло уже 28 років, а чорний день в історії нашої Батьківщини, день Чорнобильської трагедiї, продовжує хвилювати людей: тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день ні для кого не минув безслiдно. Вiн розплодив по свiту багато трагедiй.

Чорнобильська трагедія - це жорстоке і, мабуть, останнє попередження людству про те, що час розкидати каміння вже минув і настав час каміння громадити.

Чорнобильська катастрофа фактично нездоланна, оскільки головним її наслідком є радіація, незрима й невідчутна, здатна діяти протягом тисяч років і на величезних територіях. Саме тому тема Чорнобильської трагедії близька не лише українцям, а й людям усього світу.

Цей день буде завжди об'єднувати покоління і народи одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

26 квітня традиційно волонтери школи-гімназії №30 вшанували пам’ять загиблих, поклали квіти до пам’ятника "Чорнобильська лелека" і запалили свічки.

Соревнования по легкой атлетике

/Files/images/gazeta/kvten/соревнования.png

СОРЕВНОВАНИЯ ПО ЛЕГКОЙ АТЛЕТИКЕ В ЛЕГКОАТЛЕТИЧЕСКОМ МАНЕЖЕ «ДИНАМО»

25.04.2014

/Files/images/gazeta/kvten/финал КВН.png18 апреля 2014 года в Луганском областном дворце культуры им. В.Ленина состоялся финал городской школьной лиги клуба веселых и находчивых «ЛУГАМИКС». Представители четырёх учебных заведений города Луганска и команда гостей «1+1=2» (г.Харьков) соревновались за кубок «ЛУГАМИКС».

УРА!!! ПОБЕДА!!!

/Files/images/gazeta/kvten/Зарница.pngПоздравляем команду ЗАРНИЧНИКОВ и их тренера Коломыйцева И.Б., занявших в зональных соревнованиях военно-спортивной игры "Зарница" ПЕРВОЕ МЕСТО!!! МОЛОДЦЫ!!! Мы вами гордимся! Успеха и новых побед!