ВТОРОЙ КАДЕТСКИЙ БАЛ

/Files/images/gazeta/Кадетский бал.jpg Пропагандируя проверенную столетиями систему кадетского и гимназического обучения и воспитания, возрождая лучшие традиции кадетских учреждений, поддерживая и стимулируя талантливых воспитанников Кадетского корпуса и гимназии № 30, 26 марта 2014 года под патронатом Луганского областного совета, при поддержке Луганского городского головы Кравченко С.И. в зале Луганского областного академического украинского музыкально-драматического театра прошел Второй кадетский бал.
Бал проводился в соответствии с традициями. Открывали бал начальник кадетского корпуса, полковник В.Е.Ембаков и директор школы-гимназии № 30 Л.А. Вокалова. Ребят приветствовал первый заместитель председателя областного совета Евгений Харин и заместитель Луганского городского головы Марина Воротникова.
Гимназистки в бальных платьях, с прическами открывающими юные шейки, кадеты в парадных мундирах… Играет военный оркестр. Полонез, вальс, падеграс, мазурка…

Рука, как крыло, встрепенулась,
Заслышав мелодии такты,
Душа для полета открылась,
Полета в прекрасном танце.

Возрождаются лучшие традиции кадетского и гимназического воспитания. «Ибо воспитанность - это не идея или книга. Это - человек с сердцем и Господом в душе».

ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ГЕНІЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

/Files/images/gazeta/P2070119.JPGЩороку в березні ми маємо нагоду двічі згадати, що ми є українцями: в день народження Тараса Шевченка та в день його пам’яті.

Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі своїх жертв, любові до свого народу. Нині історичні обставини склалися так, що по-різному моляться українці, належать до різних партій і держав. Часто піддаються на провокації і сваряться між собою, забуваючи, що вони однієї матері діти, що ворогам цього тільки треба, але коли звучить слово Шевченка – всі замовкають, бо говорить сила правди, сам Бог устами нашого пророка.

І знову березень... І знову линуть до нас думи геніального українського/Files/images/gazeta/Шевченко.png поета... Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Шевченка, до постаті, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною , невичерпною для людського подиву й осягнення.Роковини цієї феноменальної людини повинні спонукати всіх думаючих українців звернутися серцями до дум нашого Великого Кобзаря.

Кожна нація, якій пощастило відкрити і висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання, базу національної культури, осягнула це могутнім словомсвого національного пророка. Серед тих щасливих, вибранихнародів є і ми, українці. І ось чому. Поляки дістали Міцкевича, німці – Гете, англійці мають Шекспіра, італійці – Данте. Росія гордиться своїм Пушкіним, а ми, українці- Тарасом Шевченком.Він,безсмертний Тарас, для нашого народу – явище унікальне, неординарне. Тому все, що з ним повязане, дороге нам і рідне.

/Files/images/gazeta/11.JPG Сивим попелом забуття припорошує час багато подій. Та є такі в історії нашого народу, що ніколине зітруться з пам’яті поколінь. Одна з них – життя святого пророка й заступника, що народила українська жінка-кріпачка на ім’я Катерина.

Тарас Шевченко... Такий великий, що бути більшим уже неможна. Як Україна. Як світ. Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. На сторожі правди, любові й честі стоїть його слово. Його власна доля – це частка історії Батьківщини.

Проведення

тижня правових знань

«Обов’язок бути людиною»

(24.03.2014 – 29.03.2014)

З 24.03.2014 р. по 29.03.2014 р. було проведено тиждень правових знань «Обов’язок бути людиною», у рамках якого було заплановано та проведено:

• Бібліотечну виставку «Обов’язок бути людиною» (правовий всеобуч)

· Єдину виховну годину з учнями 5-11 класів за темою «Правові знання як необхідна умова формування безпечної поведінки та гендерної чутливості сучасного суспільства»

· Протягом тижня було проведено тематичні конкурси, а саме:

- учні 5-8 класів - конкурс шкільних стіннівок «Знай та поважай свої права», у конкурсі взяли участь тільки 6-А та 6-Б класи;

- учні 9-11 класів - конкурс соціальних відеороликів «Обов’язок бути людиною», у якому взяли участь 9-Б, 10-А, 6-А та 6-Б класи;

· 26.03.2014 - учні 7-Б та 7-А класів відвідали відділ Луганського міського управління юстиції РАГС Ленінського району;

· 27.03.2014 - учні 7-х класів зустрілися з спеціалістом Луганського міського управління юстиції та начальником СКМСД ЛМУ УМВС Луганської області; з учнями 10-А класу було проведено екскурсію в ЛДУВС ім. Е. Дідор

/Files/images/gazeta/ЛАВД.png/Files/images/gazeta/ЗАГС.jpg